Człowiek, Który Jest Rockiem

 

Dave Grohl nauczył się rzemiosła na skonstruowanej ze sprzętów domowych pseudo perkusji. Po graniu na garach w kilku amatorskich zespołach, dostał się do zawodowego dzięki podaniu zawyżonego wieku na przesłuchaniach. Potem trafił do Nirvany, bo zachwycił swoją grą samego Kurta Cobaina. Po rozpadzie grupy wziął się raczej za gitarę i mikrofon i założył na szybko Foo Fighters. A co ponadto?

Aha, no tak. W jakoś międzyczasie grał dla Bruce’a Springsteena, Chrisa Martina, Davida Bowie, Eddiego Veddera, Gnarlsa Barkley’a, Jacka White’a, Jimmy’ego Page’a, Larsa Ulricha, Paula McCartney’a, Petera Framptona, Serja Tankiana, Slasha, Trenta Reznora, Joan Jett, Alanis Morissette, Rogera Watersa, Maxa Cavalery, Toma Petty’ego oraz zespołów Queen, Red Hot Chilli Peppers, R.E.M., The Prodigy, Eagles of Death Metal i Them Crooked Vultures.

Pomógł też nagrać najlepszą płytę Queens of the Stone Age oraz tłukł na bębnach dla Tenacious D (a w ich filmie zagrał diabła).

Jedynym uzależnieniem Dave’a jest kofeina, ale stara się ograniczać.

On JEST rockiem.

A do tego w jednym z wywiadów opowiedział poniższą historyjkę.

The beeest of youuuuu (czyli ciepło pozdrawia Twój bloger),

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies