Cloud Atlas – film dekady?

 

Lubię takie sytuacje. Wracam sobie do domu, nieświadom tego, że ktoś już na mnie czeka. Tym razem był to przyjaciel. Czekał na fejsie. Chciał mi pokazać jedną rzecz i nie mógł się doczekać, aż odpalę linka i podzielę się z nim wrażeniami. No i, co tu kryć.

Ma koleś instynkt.

Może być chała

Obsada, sceny, muzyka, pomysł, potencjał fabuły, krajobrazy, abstrakcja, reżyseria, montaż. W tym trailerze jest wszystko. Jeśli do takiej mieszanki dojdzie z czasem lawinowy, wysokobudżetowy marketing to oczekiwania publiczności mogą urosnąć tak wysoko, że nie sprosta im nawet najlepsza produkcja wszechczasów. Która wcale nie musi być taka cudna. Przypadki ogromnych filmów, które “no, trochę nie wyszły” są całkiem częste.

Ale z drugiej strony

Może się też udać. Zaczynam kibicować :)

(HD i fullscreen wskazane.)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Puszczanie dwóch notek tego samego dnia często kończy się zupełnym brakiem popularności tej pierwszej. Tak więc, przeciwdziałajmy! Jeśli jeszcze Cię tam nie było to koniecznie zajrzyj – Snow, hey oh. Będzie mi bardzo miło :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies