Cloud Atlas – film dekady?

 

Lubię takie sytuacje. Wracam sobie do domu, nieświadom tego, że ktoś już na mnie czeka. Tym razem był to przyjaciel. Czekał na fejsie. Chciał mi pokazać jedną rzecz i nie mógł się doczekać, aż odpalę linka i podzielę się z nim wrażeniami. No i, co tu kryć.

Ma koleś instynkt.

Może być chała

Obsada, sceny, muzyka, pomysł, potencjał fabuły, krajobrazy, abstrakcja, reżyseria, montaż. W tym trailerze jest wszystko. Jeśli do takiej mieszanki dojdzie z czasem lawinowy, wysokobudżetowy marketing to oczekiwania publiczności mogą urosnąć tak wysoko, że nie sprosta im nawet najlepsza produkcja wszechczasów. Która wcale nie musi być taka cudna. Przypadki ogromnych filmów, które “no, trochę nie wyszły” są całkiem częste.

Ale z drugiej strony

Może się też udać. Zaczynam kibicować :)

(HD i fullscreen wskazane.)

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

///

PS: Puszczanie dwóch notek tego samego dnia często kończy się zupełnym brakiem popularności tej pierwszej. Tak więc, przeciwdziałajmy! Jeśli jeszcze Cię tam nie było to koniecznie zajrzyj – Snow, hey oh. Będzie mi bardzo miło :)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies