Autor: Andrzej Tucholski | 30 sierpnia 2012 | Komentarze:
Tematy:

Ciris, fajny polski design

W zeszłym tygodniu opowiedziałem Ci o udanym starcie American Eagle Outfitters. Na dole tekstu obiecałem przedstawić jeszcze jedną markę, tym razem uruchamianą prywatnie, przez paru zapaleńców. Oto jest.

Ciris, prosto z południa :)

Z miesiąc temu dostałem od nich bardzo kulturalnego maila z prośbą o nagłośnienie ich pierwszego katalogu. List był na tyle przyjemny, że przystałem na pomysł – postnąłem link na naszym kulturalnym fanpage’u.

Z czasem jednak pogadaliśmy dalej i ostatecznie wpadł do mnie kurier z przesyłką.

Okej, let’s face it. Takie pakowanie przesyłki to już jest klasa. Żadne tam foliowe koperty. Wreszcie porządne, obrandowane pudełko po pizzy :)

A w środku miękko leżący, gruby T-shirt. Nowoczesny, ciekawie krojony. Łączący miejski styl z folkowymi dodatkami z naturalnej skóry. Ładny. Być może mało widziałem, ale równie fachowo zrobionej koszulki, faktycznie, jeszcze nie widziałem. Dobry materiał, dokładne szycie, świetne wstawki.

Efekt jest taki, że kto jej nie pomaca to od razu reaguje “zomg, ale jakość!”

Ano, jakość

Cieszę się, że kwitną wreszcie na rynku mali (jeszcze), krajowi gracze, dla których “marketing” nie oznacza jedynie wykupienia kilku adsensów i prowadzenia fanpage’a z lolcontentem a “strategia” nie jest odruchowo równoważona rześkiemu hasełku “tanio i pod wszystkich”.

Ludzie stojący za Cirisem podjęli ciekawą, ale celną i wartą przetestowania decyzję. Ich produkty nie są tanie (półka cenowa 70-120), ale wydają się warte swojej ceny. Nieskomplikowane szerty Prosto też kosztują 70-120, nie są nawet w połowie tak dopracowane i odpicowane jak cirisówki, a schodzą przecież płynnie niczym gibka sprężynka ze schodów.

Crisis nie ma jeszcze brandu, ale szanuje klienta na wielu poziomach. Dobry, wybraniający się samodzielnie towar przychodzi w fajnym opakowaniu i aż chcę się o nim opowiadać.

Kibicuję, bo mają na siebie pomysł i ciekawie go egzekwują.

Fotki

Dobra, starczy tego mojego gadania. Rzucę jeszcze tylko parę fotek z ich debiutanckiego katalogu, bo bardzo mi się podoba ogólny klimat sesji. Ładna ta nasza Polska :)

A, zapomniałbym

Jeśli chcecie kod na darmową wysyłkę to mam kilka do rozdania. Wystarczy napisać w komentarzu (i odezwać się mailowo), która pozycja z katalogu Ciris Ci się najbardziej podoba i dlaczego. Drobny prezent na dobry początek :)

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!