Bryan Ferry + David Bowie = David Fonseca

 

Lubię charyzmatycznych wokalistów. Jakie to fajne, że znalazłem nowego :)

Nazywa się David Fonseca i jest taką, hm. Portugalską Brodką. Typkiem, który robi niezłą, dużą i uczciwą karierę bez specjalnego opierania się na swoich kulturowych korzeniach. Jest tu kochany, sprzedaje masę płyt i generalnie na żaden koncert nie ma biletów już z kwartalnym wyprzedzeniem.

(Link do Youtube)

Fajny, czysty głos. Spokojne kompozycje. Totalnie banalne słowa o tym, co od zawsze sprzedawało miliony płyt i tomików poezji :)

(Link do Youtube)

Kupiłem sobie jego podwójne wydanie dwóch ostatnich albumów (najnowszy ma chyba parę tygodni w ogóle) i jestem pod wrażeniem. W sumie zastanawiające, że facet nie robi kariery po świecie. Nadaje się.

(Link do Youtube)

Tak, do posłuchania na wieczór.

Twój bloger,

Andrzej Tucholski


///

PS: Jak jeszcze Cię nie było to koniecznie ogarnij dzisiejszy jestPoranek. Fajny się pozbierał, spokojny.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies