Bryan Ferry + David Bowie = David Fonseca

 

Lubię charyzmatycznych wokalistów. Jakie to fajne, że znalazłem nowego :)

Nazywa się David Fonseca i jest taką, hm. Portugalską Brodką. Typkiem, który robi niezłą, dużą i uczciwą karierę bez specjalnego opierania się na swoich kulturowych korzeniach. Jest tu kochany, sprzedaje masę płyt i generalnie na żaden koncert nie ma biletów już z kwartalnym wyprzedzeniem.

(Link do Youtube)

Fajny, czysty głos. Spokojne kompozycje. Totalnie banalne słowa o tym, co od zawsze sprzedawało miliony płyt i tomików poezji :)

(Link do Youtube)

Kupiłem sobie jego podwójne wydanie dwóch ostatnich albumów (najnowszy ma chyba parę tygodni w ogóle) i jestem pod wrażeniem. W sumie zastanawiające, że facet nie robi kariery po świecie. Nadaje się.

(Link do Youtube)

Tak, do posłuchania na wieczór.

Twój bloger,

Andrzej Tucholski


///

PS: Jak jeszcze Cię nie było to koniecznie ogarnij dzisiejszy jestPoranek. Fajny się pozbierał, spokojny.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies