Bryan Ferry + David Bowie = David Fonseca

 

Lubię charyzmatycznych wokalistów. Jakie to fajne, że znalazłem nowego :)

Nazywa się David Fonseca i jest taką, hm. Portugalską Brodką. Typkiem, który robi niezłą, dużą i uczciwą karierę bez specjalnego opierania się na swoich kulturowych korzeniach. Jest tu kochany, sprzedaje masę płyt i generalnie na żaden koncert nie ma biletów już z kwartalnym wyprzedzeniem.

(Link do Youtube)

Fajny, czysty głos. Spokojne kompozycje. Totalnie banalne słowa o tym, co od zawsze sprzedawało miliony płyt i tomików poezji :)

(Link do Youtube)

Kupiłem sobie jego podwójne wydanie dwóch ostatnich albumów (najnowszy ma chyba parę tygodni w ogóle) i jestem pod wrażeniem. W sumie zastanawiające, że facet nie robi kariery po świecie. Nadaje się.

(Link do Youtube)

Tak, do posłuchania na wieczór.

Twój bloger,

Andrzej Tucholski


///

PS: Jak jeszcze Cię nie było to koniecznie ogarnij dzisiejszy jestPoranek. Fajny się pozbierał, spokojny.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies