Bloger na usługach Jej Królewskiej Mości

 

Dostaję sporo maili od różnych firm lub organizacji ale naprawdę niewiele prowadzi z czasem do spotykania nietypowych ludzi w zaułkach portugalskich miast. A dokładnie takie przygody spotkały ostatnio mnie. To całe “bycie blogerem” to naprawdę ciekawa sprawa.

Pomysłodawcą akcji jest Sony Polska i nie, nie zdradzę ani słowa więcej. Jakoś bardziej poczułem tę historię pod filmik, więc trzymajcie vloga. Za wszystkie trzaski, szumy, szurnięcia i dziwne przejścia przepraszam, ale sami wiecie. Szpiegowskie materiały mają tyle zabezpieczeń, że przerabianie potem tego graniczy z cudem.

Jedyne 92 telefony do znajomych informatyków poszukiwanych na terenie całego byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich i voila, możemy się cieszyć nowym uploadem na YT :)

>> OBEJRZYJ

(Film jest tak tajny, że nie mogę go publikować na stronach. Gosh!)

Bez odbioru,

Andrzej Tucholski


///

PS: Jak macie ochotę na dobrą, nową muzykę to koniecznie rzućcie okiem na notkę z rana. Jest niezła.

PS 2: Irene, do następnego.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies