Bloger na usługach Jej Królewskiej Mości

 

Dostaję sporo maili od różnych firm lub organizacji ale naprawdę niewiele prowadzi z czasem do spotykania nietypowych ludzi w zaułkach portugalskich miast. A dokładnie takie przygody spotkały ostatnio mnie. To całe “bycie blogerem” to naprawdę ciekawa sprawa.

Pomysłodawcą akcji jest Sony Polska i nie, nie zdradzę ani słowa więcej. Jakoś bardziej poczułem tę historię pod filmik, więc trzymajcie vloga. Za wszystkie trzaski, szumy, szurnięcia i dziwne przejścia przepraszam, ale sami wiecie. Szpiegowskie materiały mają tyle zabezpieczeń, że przerabianie potem tego graniczy z cudem.

Jedyne 92 telefony do znajomych informatyków poszukiwanych na terenie całego byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich i voila, możemy się cieszyć nowym uploadem na YT :)

>> OBEJRZYJ

(Film jest tak tajny, że nie mogę go publikować na stronach. Gosh!)

Bez odbioru,

Andrzej Tucholski


///

PS: Jak macie ochotę na dobrą, nową muzykę to koniecznie rzućcie okiem na notkę z rana. Jest niezła.

PS 2: Irene, do następnego.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies