Bloger na usługach Jej Królewskiej Mości

 

Dostaję sporo maili od różnych firm lub organizacji ale naprawdę niewiele prowadzi z czasem do spotykania nietypowych ludzi w zaułkach portugalskich miast. A dokładnie takie przygody spotkały ostatnio mnie. To całe “bycie blogerem” to naprawdę ciekawa sprawa.

Pomysłodawcą akcji jest Sony Polska i nie, nie zdradzę ani słowa więcej. Jakoś bardziej poczułem tę historię pod filmik, więc trzymajcie vloga. Za wszystkie trzaski, szumy, szurnięcia i dziwne przejścia przepraszam, ale sami wiecie. Szpiegowskie materiały mają tyle zabezpieczeń, że przerabianie potem tego graniczy z cudem.

Jedyne 92 telefony do znajomych informatyków poszukiwanych na terenie całego byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich i voila, możemy się cieszyć nowym uploadem na YT :)

>> OBEJRZYJ

(Film jest tak tajny, że nie mogę go publikować na stronach. Gosh!)

Bez odbioru,

Andrzej Tucholski


///

PS: Jak macie ochotę na dobrą, nową muzykę to koniecznie rzućcie okiem na notkę z rana. Jest niezła.

PS 2: Irene, do następnego.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies