Na szybko: Abraham Lincoln Łowca Wampirów 3D

 

To, że w niedzielę byłem na “Zakochanych w Rzymie” już wiesz. Krótka recenzja wisi na blogu od rana. Teraz pora przyznać się jaki film wybrałem na swój drugi seans i, no cóż, tytuł notki nie zawiera błędu. Poszedłem do kina na Abrahama Lincolna. Łowcę Wampirów. W 3D.

True story.

Co było fajne?

Dawno nie widziałem równie lekkiej i przyjemnej popierdółki.

Trupy, eksplozje i abstrakcyjne nadwyrężenia logiki wypełniały każdy milimetr taśmy. Wydarzenia spięto w mało przeszkadzającą fabułę i okraszono przekonywującym, minimalistycznym stylem. Było trochę obowiązkowej dramy, było sporo śmiechu.

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Nie wiem na ile Tim Burton faktycznie angażował się w tę produkcję, ale czułem jego szkołę bardzo wyraźnie. Co się tylko dało przejaskrawić do granic groteski – przejaskrawiono. Wszystko wyglądało ładnie i spójnie. Muzyki za grosz nie pamiętam, ale pewnie też pasowała. Super :)

Co było niefajne?

Umm… brak realizmu? ;)

I dwie lub trzy dłużyzny, ale nie jakieś poważne.

Czy warto iść?

Kaman, mówimy o filmie o brodatym prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki, który przy pomocy siekiery wyrąbuje całe zastępy wampirów. Kto lubi takie pierdoły to już dawno ma bilet, kto nie – pewnie nawet nie zauważył plakatów.

Mi się podobało :)

 

Twój bloger,

Andrzej Tucholski

 

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies