100 pytań do blogera

Gry
 

Sto pytań od czytelników do blogera. O wszystko, bez większych reguł, dla zabawy. Dawno temu tradycję stworzył Kominek, niedawno wygrzebał ją na światło dzienne Zombie Samurai. Choć generalnie takie gry to uzależniająca sprawa, nie potrafiłem długo walczyć z pokusą. Oto nasza edycja :)

Zasady

są bardzo proste:

– możecie mi zadawać pytania

– sugeruję komentarze pod tym wpisem, chociaż na Facebooku lub Twitterze też możecie

– możecie pytać ile tylko chcecie, żadnych limitów na jedną osobę

– pytania mogą dotyczyć czegokolwiek – sensu życia, muzyki, filmów, miejsc w Krakowie, wymarzonych wakacji, używanych słuchawek, spotkanych pisarzy, preferowanych wersji sernika, faktycznych wersji wydarzeń z historii współczesnej, cze-go-kol-wiek

– gdy uznam “że już” to dam znać i zacznę odpowiadać na te, które się załapią

– jak jakieś pytanie mi nie podejdzie to ignoruję (no ale to chyba jasne)

– odpowiedzi publikuję w osobnej notce i zaczynam żałować, że w ogóle dałem się w to wciągnąć ;)

Let’s do it!

Taka drobna rozrywka pomiędzy Świętami a Sylwestrem, żeby nie musieć się specjalnie przemęczać w trakcie odpoczynku od jedzenia (oczywiście wykrakałem, po wigilii nie jestem w stanie normalnie się przemieszczać). Wy możecie mnie skatować od góry do dołu, ja postaram się wynagrodzić ciekawość i przygotować z tego ciekawy wpis.

Jak sto pytań się nie uzbiera to powiedzmy, że limitem czasowym jest ostatni dzień roku. Ale jeśli jednak się uzbiera to trzy najciekawsze pomysły nagrodzę kodami, które dostałem na święta od Nexto.pl. Nie wiem co z nimi zrobiłem, ale ostatnio był gdzieś na mailu więc pewnie nie zginęły :)

Dobra.

Jestem Wasz.

Keep tight,

Andrzej Tucholski

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies