Zostało Czterdzieści Dni

 

I teraz sobie myślisz, do czego? Do czego zostało tylko czterdzieści dni? Do wakacji? Do urlopu? A ja odpowiadam: nie. Do premiery ostatniej części kinowych przygód Harry’ego Pottera? Też nie. Widzisz bowiem, ten miesiąc z lekkim okładem pozostał nam do pewnego koncertu. Do wydarzenia, które wedrze się z przyjemnym dreszczem (takim wywoływanym dotykiem bliskiej osoby, kojarzysz?) do Twoich uszu i rozleje po całym ciele. I już tam na trochę zostanie. 

Kto będzie sprawcą?

W nadchodzących tygodniach przejdę się na kilka koncertów. A to szykuje się Orange Warsaw Festival, a to różne mniejsze wydarzenia (o jednym bardzo interesującym napiszę Ci już na dniach). Ale i tak czekam najbardziej na tegorocznego Open’era. Bo to właśnie na nim spotkamy się z Joelem Zimmermanem. Znanym też jako Deadmau5.

I to właśnie do jego koncertu odliczam, a Ty zaraz będziesz odliczać wraz ze mną.

Odtwórz sobie poniższe nagranie od 0:20 do 0:50. To tylko trzydzieści sekund.

Jest późny, gorący wieczór a Ty stoisz w grupie sześćdziesięciu tysięcy rozemocjonowanych ludzi. Bierzesz szybkie, głębokie oddechy. Parujesz. Gorącą szyję owiewa Ci letni wiatr. Przeciągasz się mocno. Otaczająca Cię muzyka na chwilę ucichła, więc korzystając z chwili organowej przerwy łapiesz siły na kolejne zmagania z dźwiękiem.

I wtem!

Nadchodzi break i wraca uderzenie.

Poczuj to.

Będziesz?

Niecierpliwi się Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies