Zostało Czterdzieści Dni

 

I teraz sobie myślisz, do czego? Do czego zostało tylko czterdzieści dni? Do wakacji? Do urlopu? A ja odpowiadam: nie. Do premiery ostatniej części kinowych przygód Harry’ego Pottera? Też nie. Widzisz bowiem, ten miesiąc z lekkim okładem pozostał nam do pewnego koncertu. Do wydarzenia, które wedrze się z przyjemnym dreszczem (takim wywoływanym dotykiem bliskiej osoby, kojarzysz?) do Twoich uszu i rozleje po całym ciele. I już tam na trochę zostanie. 

Kto będzie sprawcą?

W nadchodzących tygodniach przejdę się na kilka koncertów. A to szykuje się Orange Warsaw Festival, a to różne mniejsze wydarzenia (o jednym bardzo interesującym napiszę Ci już na dniach). Ale i tak czekam najbardziej na tegorocznego Open’era. Bo to właśnie na nim spotkamy się z Joelem Zimmermanem. Znanym też jako Deadmau5.

I to właśnie do jego koncertu odliczam, a Ty zaraz będziesz odliczać wraz ze mną.

Odtwórz sobie poniższe nagranie od 0:20 do 0:50. To tylko trzydzieści sekund.

Jest późny, gorący wieczór a Ty stoisz w grupie sześćdziesięciu tysięcy rozemocjonowanych ludzi. Bierzesz szybkie, głębokie oddechy. Parujesz. Gorącą szyję owiewa Ci letni wiatr. Przeciągasz się mocno. Otaczająca Cię muzyka na chwilę ucichła, więc korzystając z chwili organowej przerwy łapiesz siły na kolejne zmagania z dźwiękiem.

I wtem!

Nadchodzi break i wraca uderzenie.

Poczuj to.

Będziesz?

Niecierpliwi się Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies