Zostało Czterdzieści Dni

 

I teraz sobie myślisz, do czego? Do czego zostało tylko czterdzieści dni? Do wakacji? Do urlopu? A ja odpowiadam: nie. Do premiery ostatniej części kinowych przygód Harry’ego Pottera? Też nie. Widzisz bowiem, ten miesiąc z lekkim okładem pozostał nam do pewnego koncertu. Do wydarzenia, które wedrze się z przyjemnym dreszczem (takim wywoływanym dotykiem bliskiej osoby, kojarzysz?) do Twoich uszu i rozleje po całym ciele. I już tam na trochę zostanie. 

Kto będzie sprawcą?

W nadchodzących tygodniach przejdę się na kilka koncertów. A to szykuje się Orange Warsaw Festival, a to różne mniejsze wydarzenia (o jednym bardzo interesującym napiszę Ci już na dniach). Ale i tak czekam najbardziej na tegorocznego Open’era. Bo to właśnie na nim spotkamy się z Joelem Zimmermanem. Znanym też jako Deadmau5.

I to właśnie do jego koncertu odliczam, a Ty zaraz będziesz odliczać wraz ze mną.

Odtwórz sobie poniższe nagranie od 0:20 do 0:50. To tylko trzydzieści sekund.

Jest późny, gorący wieczór a Ty stoisz w grupie sześćdziesięciu tysięcy rozemocjonowanych ludzi. Bierzesz szybkie, głębokie oddechy. Parujesz. Gorącą szyję owiewa Ci letni wiatr. Przeciągasz się mocno. Otaczająca Cię muzyka na chwilę ucichła, więc korzystając z chwili organowej przerwy łapiesz siły na kolejne zmagania z dźwiękiem.

I wtem!

Nadchodzi break i wraca uderzenie.

Poczuj to.

Będziesz?

Niecierpliwi się Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies