Wyzwanie Trzydziestu Piosenek

 

Kojarzysz może Song Challenge podejmowany przez każdą, prawdziwie popularną nastolatkę na Facebooku? Idea jest prosta – trzeba co dwa dni opublikować na swoim profilu piosenkę zbieżną z pewnym wymogiem dyktowanym przez wyzwanie. Raz jest to piosenka kojarząca się z jakimś miejscem, raz nie lubiana, raz związana z dzieciństwem. Co dwa dni lecą kolejne bodźce, co dwa dni lecą następne utwory. I wiesz co? Przecież ja tu piszę o Kulturze. A to nie jest nawet takie słabe. Więc, czemu nie?

Trzymaj listę, zgodnie z którą będę wrzucał nadchodzące notki. Mam nadzieję, że nie raz Cię zaskoczę (no dobra, chociaż raz) i że wszystko fajnie wypadnie. Mam też nadzieję, że się przyłączysz! Kolejne dni wyzwania możesz śledzić poprzez:

– Specjalny Wyzwaniowy Newsletter (tylko te 30 notek i ani jednej więcej, obiecuję!)

– Event na Facebooku (taki z obrazkiem i w ogóle!)

– Kanał RSS Bloga, dla prawdziwych Informatyków

 Lista Wyzwania 

 Na który dzień czekasz najbardziej?

Wydarzenie objęte patronatem przez TNJKBOW.pl! Dziękuję!

Autorem zdjęcia z nagłówka jest biewoef.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies