Wyzwanie Trzydziestu Piosenek

 

Kojarzysz może Song Challenge podejmowany przez każdą, prawdziwie popularną nastolatkę na Facebooku? Idea jest prosta – trzeba co dwa dni opublikować na swoim profilu piosenkę zbieżną z pewnym wymogiem dyktowanym przez wyzwanie. Raz jest to piosenka kojarząca się z jakimś miejscem, raz nie lubiana, raz związana z dzieciństwem. Co dwa dni lecą kolejne bodźce, co dwa dni lecą następne utwory. I wiesz co? Przecież ja tu piszę o Kulturze. A to nie jest nawet takie słabe. Więc, czemu nie?

Trzymaj listę, zgodnie z którą będę wrzucał nadchodzące notki. Mam nadzieję, że nie raz Cię zaskoczę (no dobra, chociaż raz) i że wszystko fajnie wypadnie. Mam też nadzieję, że się przyłączysz! Kolejne dni wyzwania możesz śledzić poprzez:

– Specjalny Wyzwaniowy Newsletter (tylko te 30 notek i ani jednej więcej, obiecuję!)

– Event na Facebooku (taki z obrazkiem i w ogóle!)

– Kanał RSS Bloga, dla prawdziwych Informatyków

 Lista Wyzwania 

 Na który dzień czekasz najbardziej?

Wydarzenie objęte patronatem przez TNJKBOW.pl! Dziękuję!

Autorem zdjęcia z nagłówka jest biewoef.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies