Wyzwanie Trzydziestu Piosenek

 

Kojarzysz może Song Challenge podejmowany przez każdą, prawdziwie popularną nastolatkę na Facebooku? Idea jest prosta – trzeba co dwa dni opublikować na swoim profilu piosenkę zbieżną z pewnym wymogiem dyktowanym przez wyzwanie. Raz jest to piosenka kojarząca się z jakimś miejscem, raz nie lubiana, raz związana z dzieciństwem. Co dwa dni lecą kolejne bodźce, co dwa dni lecą następne utwory. I wiesz co? Przecież ja tu piszę o Kulturze. A to nie jest nawet takie słabe. Więc, czemu nie?

Trzymaj listę, zgodnie z którą będę wrzucał nadchodzące notki. Mam nadzieję, że nie raz Cię zaskoczę (no dobra, chociaż raz) i że wszystko fajnie wypadnie. Mam też nadzieję, że się przyłączysz! Kolejne dni wyzwania możesz śledzić poprzez:

– Specjalny Wyzwaniowy Newsletter (tylko te 30 notek i ani jednej więcej, obiecuję!)

– Event na Facebooku (taki z obrazkiem i w ogóle!)

– Kanał RSS Bloga, dla prawdziwych Informatyków

 Lista Wyzwania 

 Na który dzień czekasz najbardziej?

Wydarzenie objęte patronatem przez TNJKBOW.pl! Dziękuję!

Autorem zdjęcia z nagłówka jest biewoef.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies