Wyzwanie Trzydziestu Piosenek – Finał

 

Ostatnia z notek najdłuższego (jak do tej pory) cyklu w historii bloga została opublikowana kilka dni temu. Przyznam się, że inaugurując całą zabawę, nie wyobrażałem sobie, ile ona potrwa. Dlatego też uznałem, że przyda się jeszcze jeden wpis, wieńczący całość.

W dwóch słowach – było super. Nie sądziłem, że poznam aż tak fajne grono Czytelników i dodam do moich list na Youtube równie ogromne ilości naprawdę wkręcającej muzyki. A podobno ciężko mnie zaskoczyć :)

Tutaj masz parę liczb dotyczących naszej wspólnej zabawy. Początkowo chciałem jeszcze ująć w tym zestawieniu liczbę zalinkowanych piosenek, ale pogubiłem się jeszcze na wysokości pierwszego dnia. Szacuję jednak, że było ich sumarycznie zdrowo ponad 400. Moc, nie?

  • Czas trwania: 65 dni
  • Ilość notek: 32 (30 z samego wyzwania, 2 organizacyjne)
  • Ilość komentarzy pod notkami z cyklu: 1264
  • Sumaryczna liczba odsłon notek z cyklu: ponad 7000

To jak? Masz ochotę na coś podobnego za rok? Albo krótsze wyzwanie z filmami? Czekam na Twoje pomysły!

A tymczasem: dziękuję. Cieszę się, że ogarnęliśmy tę akcję razem :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies