Wyzwanie Trzydziestu Piosenek – Finał

 

Ostatnia z notek najdłuższego (jak do tej pory) cyklu w historii bloga została opublikowana kilka dni temu. Przyznam się, że inaugurując całą zabawę, nie wyobrażałem sobie, ile ona potrwa. Dlatego też uznałem, że przyda się jeszcze jeden wpis, wieńczący całość.

W dwóch słowach – było super. Nie sądziłem, że poznam aż tak fajne grono Czytelników i dodam do moich list na Youtube równie ogromne ilości naprawdę wkręcającej muzyki. A podobno ciężko mnie zaskoczyć :)

Tutaj masz parę liczb dotyczących naszej wspólnej zabawy. Początkowo chciałem jeszcze ująć w tym zestawieniu liczbę zalinkowanych piosenek, ale pogubiłem się jeszcze na wysokości pierwszego dnia. Szacuję jednak, że było ich sumarycznie zdrowo ponad 400. Moc, nie?

  • Czas trwania: 65 dni
  • Ilość notek: 32 (30 z samego wyzwania, 2 organizacyjne)
  • Ilość komentarzy pod notkami z cyklu: 1264
  • Sumaryczna liczba odsłon notek z cyklu: ponad 7000

To jak? Masz ochotę na coś podobnego za rok? Albo krótsze wyzwanie z filmami? Czekam na Twoje pomysły!

A tymczasem: dziękuję. Cieszę się, że ogarnęliśmy tę akcję razem :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies