To Nic Nie Znaczy

 

Pamiętam, że słuchałem Łony jeszcze w podstawówce. Potem w gimnazjum jakoś się kontakt urwał i nie pamiętałem nawet, że takiego wykonawcę pamiętam. I widzisz, jakie życie bywa zabawne. Niedawno przyjaciel puszcza mi Rozmowę z Bogiem a ja odruchowo nawijam pod nosem cały kawałek, razem z onomatopejami. Dzisiaj rano zaś natrafiam na nową, jeszcze pachnącą wytwórnią nutę.

Chociaż w sumie lekko blond

Nuta zwie się To nic nie znaczy i obfituje w profesjonalną nawijkę Łony, fachową produkcję Webbera i nawet całość dla efektu przystrojono w fajny, nowoczesny teledysk. Pozwolę sobie jednakże mało odkrywczo zauważyć, że w hip hopie idzie przede wszystkim o przekaz i tutaj lecą do szczecińskiego rapera szczególne wyrazu szacunku. Tematyka (swoją drogą bardzo mi bliska) została ujęta w inteligentny, dobrze układający się pod bit sposób. Zadbano też, by słowa zawierały ukryty tester inteligencji słuchacza. Jak działa? Prosto i skutecznie. Jeśli nie poradzisz sobie z faktycznym znaczeniem słów użytych w zwrotce radiowej, to, no cóż. Zawsze było warto spróbować.

Ale co ja będę gadał. Samodzielnego przekonania się  o jakości utworu nic nie zastąpi.

Udanego.

Poleca bynajmniej teledysk Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies