To Nic Nie Znaczy

 

Pamiętam, że słuchałem Łony jeszcze w podstawówce. Potem w gimnazjum jakoś się kontakt urwał i nie pamiętałem nawet, że takiego wykonawcę pamiętam. I widzisz, jakie życie bywa zabawne. Niedawno przyjaciel puszcza mi Rozmowę z Bogiem a ja odruchowo nawijam pod nosem cały kawałek, razem z onomatopejami. Dzisiaj rano zaś natrafiam na nową, jeszcze pachnącą wytwórnią nutę.

Chociaż w sumie lekko blond

Nuta zwie się To nic nie znaczy i obfituje w profesjonalną nawijkę Łony, fachową produkcję Webbera i nawet całość dla efektu przystrojono w fajny, nowoczesny teledysk. Pozwolę sobie jednakże mało odkrywczo zauważyć, że w hip hopie idzie przede wszystkim o przekaz i tutaj lecą do szczecińskiego rapera szczególne wyrazu szacunku. Tematyka (swoją drogą bardzo mi bliska) została ujęta w inteligentny, dobrze układający się pod bit sposób. Zadbano też, by słowa zawierały ukryty tester inteligencji słuchacza. Jak działa? Prosto i skutecznie. Jeśli nie poradzisz sobie z faktycznym znaczeniem słów użytych w zwrotce radiowej, to, no cóż. Zawsze było warto spróbować.

Ale co ja będę gadał. Samodzielnego przekonania się  o jakości utworu nic nie zastąpi.

Udanego.

Poleca bynajmniej teledysk Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies