THRESHOLD w. ADO (UK)

 

Threshold to nowy cykl imprezowy – na najwyższym poziome – ze starannie wyselkcjonowanymi gwiazdami i najlepszą z możliwych oprawą audio-wizualną! Bez zbędnego gadania, za to z dużą ilością miażdżącego basu na jednych z najlepszych soundsystemów w Warszawie. Pierwsza edycja to nie tylko b-day hrabiego, ale także okazja do poznania ADO z Wielkiej Brytanii!

THRESHOLD w. ADO (UK)
+ hrabia b-day w. Freak Slaughter, Alcowhore, Twin Prix, Herodsky, O.B.F.N.
Warszawa: Jedyne Wyjście na Inżynierskiej 3
19.11.2011 start: 21:00, wstęp: 10

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania podwójna wejściówka. Szansę na złapanie passa zwiększa zapodanie dobrego elektro w komentarzach ;)

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies