THRESHOLD w. ADO (UK)

 

Threshold to nowy cykl imprezowy – na najwyższym poziome – ze starannie wyselkcjonowanymi gwiazdami i najlepszą z możliwych oprawą audio-wizualną! Bez zbędnego gadania, za to z dużą ilością miażdżącego basu na jednych z najlepszych soundsystemów w Warszawie. Pierwsza edycja to nie tylko b-day hrabiego, ale także okazja do poznania ADO z Wielkiej Brytanii!

THRESHOLD w. ADO (UK)
+ hrabia b-day w. Freak Slaughter, Alcowhore, Twin Prix, Herodsky, O.B.F.N.
Warszawa: Jedyne Wyjście na Inżynierskiej 3
19.11.2011 start: 21:00, wstęp: 10

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania podwójna wejściówka. Szansę na złapanie passa zwiększa zapodanie dobrego elektro w komentarzach ;)

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies