THRESHOLD w. ADO (UK)

 

Threshold to nowy cykl imprezowy – na najwyższym poziome – ze starannie wyselkcjonowanymi gwiazdami i najlepszą z możliwych oprawą audio-wizualną! Bez zbędnego gadania, za to z dużą ilością miażdżącego basu na jednych z najlepszych soundsystemów w Warszawie. Pierwsza edycja to nie tylko b-day hrabiego, ale także okazja do poznania ADO z Wielkiej Brytanii!

THRESHOLD w. ADO (UK)
+ hrabia b-day w. Freak Slaughter, Alcowhore, Twin Prix, Herodsky, O.B.F.N.
Warszawa: Jedyne Wyjście na Inżynierskiej 3
19.11.2011 start: 21:00, wstęp: 10

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania podwójna wejściówka. Szansę na złapanie passa zwiększa zapodanie dobrego elektro w komentarzach ;)

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies