Prezent Dla Ciebie, Prezent Dla Mnie

 

Dwa dni temu mieliśmy Mikołajki a za dwa i pół tygodnia są już Święta. Lubię ten okres, bo można bezkarnie słuchać ogromnych ilości kiczowatej muzyki i co parę metrów wpada się na oświetlone lampkami okno lub wystawę.  Jak widzisz, nawet w logo bloga znalazła się przystrojona choineczka. Zainspirowany tym całym blichtrem pomyślałem więc sobie, hej, a dlaczego by nie rozesłać po Polsce paru Kulturalnych Kopert?

Po dwóch ostatnich konkursach (pięknym Coldplay i, hm, pięknym ;) z klockami Lego) przyda nam się trochę urozmaicenia, więc tym razem proponuję Ci strasznie fajną akcję opartą o dawanie sobie prezentów nawzajem! Przecież o to chodzi w Święta, prawda?

Na czym ma ona polegać?

To bardzo proste!

Każda osoba, która zaprosi do Kulturalnych Maili (oraz, w formie weryfikacji, także na Kulturalnego Fanpage’a) siedmiu znajomych i podeśle mi listę adresów, których użyli oni do rejestracji dostanie ode mnie Kulturalną Kopertę.

Jej zawartość niech pozostanie niespodzianką (bez takich, przecież to prezent!), ale mogę Ci zdradzić, że będzie zawierała parę smacznych drobiazgów, być może ręcznie malowanych :)

Czekam na Twój list do osiemnastego grudnia (niedziela), aby paczki zdążyły dojechać przed Wigilią. Doradzam jednak szybszą decyzję, bo pierwsze zgłoszenia już napływają a Mikołaj przewidział jedynie pewną liczbę prezentów!

Wersja  w punktach (dla wzrokowców)

  • Zaproś do Kulturalnych Maili oraz Kulturalnego Fanpage’a siedmiu znajomych (liczą się tylko zgłoszenia spełniające te dwa warunki)
  • Wyślij mi adresy e-mail, których użyli oni podczas rejestrowania się do newslettera
  • Nie zapomnij o swoim adresie korespondencyjnym!
  • Oczekuj pękatej Kulturalnej Koperty!
  • (Jest bardzo prawdopodobne, że dowiezie ją Ciężarówka Coca Coli, ale muszę jeszcze parę spraw dogadać. Możliwe zatem, że w zastępstwie wyślę Twojego osiedlowego listonosza.)
  • List wysyłasz najpóźniej w dniu osiemnastym grudnia (niedziela). Potem idę na pocztę ;)
  • (Liczba przewidzianych na tę akcję Zestawów jestKultury jest ograniczona, a więc spiesz się!)

* Prezenty wyszły *

Właśnie tak!

W ten sposób każdego z nas w okresie przedświątecznym czeka niesamowicie przyjemne zaskoczenie.

Ty pewnego śnieżnego dnia zajrzysz do skrzynki i oniemiejesz na widok wypychającej ją w całości koperty z piorunkiem. Ja pewnego śnieżnego dnia wyślę do moich Czytelników kolejny Kulturalny Mail i zorientuję się, że grono odbiorców jeszcze nigdy nie było tak liczne.

To co, działamy? :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies