Autor: Andrzej Tucholski | 8 grudnia 2011 | Komentarze:

Prezent Dla Ciebie, Prezent Dla Mnie

Dwa dni temu mieliśmy Mikołajki a za dwa i pół tygodnia są już Święta. Lubię ten okres, bo można bezkarnie słuchać ogromnych ilości kiczowatej muzyki i co parę metrów wpada się na oświetlone lampkami okno lub wystawę.  Jak widzisz, nawet w logo bloga znalazła się przystrojona choineczka. Zainspirowany tym całym blichtrem pomyślałem więc sobie, hej, a dlaczego by nie rozesłać po Polsce paru Kulturalnych Kopert?

Po dwóch ostatnich konkursach (pięknym Coldplay i, hm, pięknym ;) z klockami Lego) przyda nam się trochę urozmaicenia, więc tym razem proponuję Ci strasznie fajną akcję opartą o dawanie sobie prezentów nawzajem! Przecież o to chodzi w Święta, prawda?

Na czym ma ona polegać?

To bardzo proste!

Każda osoba, która zaprosi do Kulturalnych Maili (oraz, w formie weryfikacji, także na Kulturalnego Fanpage’a) siedmiu znajomych i podeśle mi listę adresów, których użyli oni do rejestracji dostanie ode mnie Kulturalną Kopertę.

Jej zawartość niech pozostanie niespodzianką (bez takich, przecież to prezent!), ale mogę Ci zdradzić, że będzie zawierała parę smacznych drobiazgów, być może ręcznie malowanych :)

Czekam na Twój list do osiemnastego grudnia (niedziela), aby paczki zdążyły dojechać przed Wigilią. Doradzam jednak szybszą decyzję, bo pierwsze zgłoszenia już napływają a Mikołaj przewidział jedynie pewną liczbę prezentów!

Wersja  w punktach (dla wzrokowców)

 • Zaproś do Kulturalnych Maili oraz Kulturalnego Fanpage’a siedmiu znajomych (liczą się tylko zgłoszenia spełniające te dwa warunki)
 • Wyślij mi adresy e-mail, których użyli oni podczas rejestrowania się do newslettera
 • Nie zapomnij o swoim adresie korespondencyjnym!
 • Oczekuj pękatej Kulturalnej Koperty!
 • (Jest bardzo prawdopodobne, że dowiezie ją Ciężarówka Coca Coli, ale muszę jeszcze parę spraw dogadać. Możliwe zatem, że w zastępstwie wyślę Twojego osiedlowego listonosza.)
 • List wysyłasz najpóźniej w dniu osiemnastym grudnia (niedziela). Potem idę na pocztę ;)
 • (Liczba przewidzianych na tę akcję Zestawów jestKultury jest ograniczona, a więc spiesz się!)

* Prezenty wyszły *

Właśnie tak!

W ten sposób każdego z nas w okresie przedświątecznym czeka niesamowicie przyjemne zaskoczenie.

Ty pewnego śnieżnego dnia zajrzysz do skrzynki i oniemiejesz na widok wypychającej ją w całości koperty z piorunkiem. Ja pewnego śnieżnego dnia wyślę do moich Czytelników kolejny Kulturalny Mail i zorientuję się, że grono odbiorców jeszcze nigdy nie było tak liczne.

To co, działamy? :)

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

Jeszcze dzisiaj przerwij stagnację i zmień swoje życie na lepsze!

Proponuję Ci dwie przełomowe książki. „Pomysł na siebie w tydzień” to 21 narzędzi, dzięki którym szybko znajdziesz nową koncepcję na to, co chcesz robić i kim chcesz być. Te wnioski przekujesz w rzeczywistość dzięki „#mikronawykom” – to kompletne narzędzie, dzięki któremu zbudujesz skuteczny system mikronawyków prowadzących Cię przez wszystkie wymarzone plany.

Razem ponad 340 stron wiedzy, narzędzi, ćwiczeń i arkuszy. Zaufało im już ponad 1000 Klientów!

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

 • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
 • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
 • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
 • moją prezentację z TEDx
 • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!