Piszemy Wspólny Poradnik Skutecznego Czytania [Konkurs]

 

Jakoś tak literacko ostatnio na blogu się zrobiło, nie sądzisz? Parę tygodni temu poruszyłem temat przyszłości książki drukowanej, dwa dni temu zabrałem się za społeczne konsekwencje trzymania w dłoniach swojej ulubionej literatury, dzisiaj zaczynam prace nad podręcznikiem skutecznego czytania… Co za czasy. A do tego mam dla Ciebie parę nagród do zgarnięcia!

O co chodzi?

Bardzo lubię coś z Tobą wspólnie robić. Do tej pory ograniczaliśmy się głównie do wymieniania spostrzeżeń w komentarzach, ale dzięki nagrodom podrzuconym przez sklep internetowy Merlin.pl (o którym jeszcze będzie u mnie głośno, bo zaproponował dla Was coś TAK super, że aż poczekam z ujawnieniem do przyszłego roku :) wpadł mi do głowy pomysł wspólnego napisania notki!

Żyjemy w czasach średnio sprzyjających regularnemu, dokładnemu czytaniu. Dlatego też chcę napisać poradnik poświęcony zwiększaniu swojej skuteczności w tym zakresie. Mam sporo własnych trików pozwalających mi przeżywać literackie przygody pomimo napiętego do granic możliwości planu, ale ciągle szukam czegoś nowego. I tutaj pojawia się zabawa dla Ciebie :)

Konkurs

Sponsorem dzisiejszych nagród jest sklep internetowy Merlin.pl. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Konkurs trwa od 28 grudnia do końca dnia 8 stycznia (niedziela). Wtedy też wybiorę najciekawsze wpisy, a zwycięzcy autorzy zostaną poproszeni o adresy kontaktowe e-mailem.

Jeśli masz ochotę zgarnąć jedną z przedstawionych na powyższym zdjęciu książek, napisz mi proszę w komentarzu swój ulubiony sposób na czytanie. Może to być rada dotycząca doboru książek do komunikacji miejskiej, ciekawy pomysł wieczornej organizacji czasu – cokolwiek. (No i będzie mi też bardzo miło, jeśli polubisz mojego bloga na Facebooku.)

Pięć najbardziej pomysłowych wpisów nagrodzę “Wyprawą” Marka Kamińskiego (z autografem autora!) a ich autorzy będą w ostatecznej wersji poradnika podlinkowani do wybranych przez siebie stron! W zależności od popularności konkursu nie wykluczam wprowadzenia wyróżnień polegających na samym podlinkowaniu.

W razie jakichkolwiek pytań – pisz.

Cieplutko pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies