Piszemy Wspólny Poradnik Skutecznego Czytania [Konkurs]

 

Jakoś tak literacko ostatnio na blogu się zrobiło, nie sądzisz? Parę tygodni temu poruszyłem temat przyszłości książki drukowanej, dwa dni temu zabrałem się za społeczne konsekwencje trzymania w dłoniach swojej ulubionej literatury, dzisiaj zaczynam prace nad podręcznikiem skutecznego czytania… Co za czasy. A do tego mam dla Ciebie parę nagród do zgarnięcia!

O co chodzi?

Bardzo lubię coś z Tobą wspólnie robić. Do tej pory ograniczaliśmy się głównie do wymieniania spostrzeżeń w komentarzach, ale dzięki nagrodom podrzuconym przez sklep internetowy Merlin.pl (o którym jeszcze będzie u mnie głośno, bo zaproponował dla Was coś TAK super, że aż poczekam z ujawnieniem do przyszłego roku :) wpadł mi do głowy pomysł wspólnego napisania notki!

Żyjemy w czasach średnio sprzyjających regularnemu, dokładnemu czytaniu. Dlatego też chcę napisać poradnik poświęcony zwiększaniu swojej skuteczności w tym zakresie. Mam sporo własnych trików pozwalających mi przeżywać literackie przygody pomimo napiętego do granic możliwości planu, ale ciągle szukam czegoś nowego. I tutaj pojawia się zabawa dla Ciebie :)

Konkurs

Sponsorem dzisiejszych nagród jest sklep internetowy Merlin.pl. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Konkurs trwa od 28 grudnia do końca dnia 8 stycznia (niedziela). Wtedy też wybiorę najciekawsze wpisy, a zwycięzcy autorzy zostaną poproszeni o adresy kontaktowe e-mailem.

Jeśli masz ochotę zgarnąć jedną z przedstawionych na powyższym zdjęciu książek, napisz mi proszę w komentarzu swój ulubiony sposób na czytanie. Może to być rada dotycząca doboru książek do komunikacji miejskiej, ciekawy pomysł wieczornej organizacji czasu – cokolwiek. (No i będzie mi też bardzo miło, jeśli polubisz mojego bloga na Facebooku.)

Pięć najbardziej pomysłowych wpisów nagrodzę “Wyprawą” Marka Kamińskiego (z autografem autora!) a ich autorzy będą w ostatecznej wersji poradnika podlinkowani do wybranych przez siebie stron! W zależności od popularności konkursu nie wykluczam wprowadzenia wyróżnień polegających na samym podlinkowaniu.

W razie jakichkolwiek pytań – pisz.

Cieplutko pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies