Piosenka Niespodzianka

 

Próbuję napisać tę notkę od półtorej godziny. Czas ten podzieliłem rozsądnie między patrzenie się w płomyczek stojącej koło mojego monitora świeczki i rozmowę ze znajomą. Rozmawialiśmy o uczuciach, o emocjach, o wartościach, o różnych takich ludzkich-nieludzkich tematach, których rozważania nie kończą się nigdy. Wersji tekstu, który chciałem tutaj opublikować powstało w międzyczasie chyba z pięć. Ale uznałem, że ten jeden wyjątkowy raz pozwolę na wyrażenie swoich odczuć Tobie (a co mi tam).

Włącz odtwarzanie piosenki.  I pozwól myślom iść swoimi ścieżkami.

Trzymaj się ciepło,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies