Piosenka Niespodzianka

 

Próbuję napisać tę notkę od półtorej godziny. Czas ten podzieliłem rozsądnie między patrzenie się w płomyczek stojącej koło mojego monitora świeczki i rozmowę ze znajomą. Rozmawialiśmy o uczuciach, o emocjach, o wartościach, o różnych takich ludzkich-nieludzkich tematach, których rozważania nie kończą się nigdy. Wersji tekstu, który chciałem tutaj opublikować powstało w międzyczasie chyba z pięć. Ale uznałem, że ten jeden wyjątkowy raz pozwolę na wyrażenie swoich odczuć Tobie (a co mi tam).

Włącz odtwarzanie piosenki.  I pozwól myślom iść swoimi ścieżkami.

Trzymaj się ciepło,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies