Piosenka Niespodzianka

 

Próbuję napisać tę notkę od półtorej godziny. Czas ten podzieliłem rozsądnie między patrzenie się w płomyczek stojącej koło mojego monitora świeczki i rozmowę ze znajomą. Rozmawialiśmy o uczuciach, o emocjach, o wartościach, o różnych takich ludzkich-nieludzkich tematach, których rozważania nie kończą się nigdy. Wersji tekstu, który chciałem tutaj opublikować powstało w międzyczasie chyba z pięć. Ale uznałem, że ten jeden wyjątkowy raz pozwolę na wyrażenie swoich odczuć Tobie (a co mi tam).

Włącz odtwarzanie piosenki.  I pozwól myślom iść swoimi ścieżkami.

Trzymaj się ciepło,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies