O Warszawie Po Prostu / E-Wernisaż

 

Cieszę się, wiesz? Już od dawna, bardzo dawna, chciałem zorganizować coś, co byłoby związane z moim miastem i zarazem promowało fajnego & zdolnego artystę (tudzież artystkę, ale nie uprzedzajmy faktów). No i kurczę, co tu więcej powiedzieć względem wstępu? Nic chyba. Udało się, zapraszam!

Najpierw – Karolina Moczulska

Autorkę dzisiejszych zdjęć znam jeszcze z liceum. Co prawda chodziliśmy do innych klas, ale jakieś tam parę słów się zawsze zamieniło. Przyznaję jednak – niewiele. Pewnie dlatego tak bardzo się zdziwiła na wiadomość, że była moim pierwszym typem do roli bohaterki tej miejskiej akcji.

Czemu o niej pomyślałem? Z trzech powodów. Po pierwsze – prowadzi bardzo udanego bloga z (w miarę regularnymi) seriami swoich zdjęć. Zapamiętaj, że link do niego jest tutaj w notce, bo po przejrzeniu zdjęć możesz mieć ochotę na więcej.

Lubisz Warszawę? Koniecznie zainteresuj się tym darmowym przewodnikiem!

Po drugie, robi dobre zdjęcia. Większość (… wszystkie?) powstało na prawdziwej kliszy. Nie są w HD, ale  mają duszę.

Po trzecie wreszcie, robi te zdjęcia po prostu. Tak sobie. Bez żadnego wyższego celu. A to jest cecha, którą cenię w ludzkich zainteresowaniach chyba najbardziej.

Potem – Muzyka

Ale, ale! Nie samym wzrokiem człowiek żyje. Przed zabraniem się za podglądanie sposobu, w jaki Karolina od czasu do czasu uwiecznia swoje otoczenie sugeruję zainteresować się poniższą tabelką.

Do wyboru masz trzy alternatywne ścieżki dźwiękowe. Zestaw Modern wybrała Karolina. Pakiet Urban zawiera tylko jedną piosenkę, ale a to taką, że bardziej miejskiej nie znam. Pod zakładką Classic kryje się z kolei urocza niespodzianka. Ale nie martw się, też pasuje!

(Kto wie, czy nie najlepiej?)

[tabs titles=”Modern, Urban,Classic”]
[pane]

[/pane]

[pane]

[/pane]

[pane]

[/pane]

[/tabs]

Wreszcie – Zdjęcia

Skoro przedstawiłem Ci już pokrótce Karoline, skoro masz włączoną ścieżkę dźwiękową, nie pozostało mi nic innego, jak zaprosić do przejrzenia i samych zdjęć. Układają się w delikatną historię (a przynajmniej taki miałem zamysł podczas decydowania o ich kolejności) i wyglądają zupełnie inaczej, w zależności od tego, który zestaw muzyczny został przez Ciebie wybrany.

Nie kryje się za nimi żaden głębszy przekaz, nie są też ikonami żadnego szczytnego celu lub idei. Jest to kolekcja wygrzebanych z szuflady zdjęć młodej mieszkanki Warszawy i chcę, by były tak przez Ciebie potraktowane. Zwyczajnie.

Mam nadzieję, że Ci się spodobają :)

[nggallery id=1]

A Ty? Co widzisz w swoim mieście?

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies