Namaste!

 

Idą Święta, więc okoliczności sprzyjające czynieniu dobra w swoim otoczeniu są ze wszech miar sprzyjające (nie ma nie!). Aby daleko nie szukać, jak co roku, polecam Ci akcję Szlachetna Paczka. Ale własne otoczenie to nie wszystko, szczególnie, że wiele regionów na świecie nie ma prężnie działającego systemu transferów rządowych finansujących pomoc dla potrzebujących lub zdolnych, ale pozbawionych możliwości rozwoju. Takim regionem jest, między innymi, kraj o największej liczbie wybitnych intelektualne dzieci na świecie – Indie.

Idea

W ramach wstępu chcę pokazać Ci jeden filmik. Kojarzysz może tę akcję? Pięćdziesiąt odpowiedzi na jedno, to samo pytanie? W tym konkretnym wydaniu (nagrywanym zresztą w Krakowie) brzmiało ono: Co musiałoby się zmienić, aby moje życie stało się lepsze?

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Padały różne odpowiedzi. Mówiono o wnukach, mówiono o miłości, mówiono o egzaminach, maturach czy wygrywaniu w totka.

Ale wiesz co?

Dzieciakom z Indii wystarczy Twoja obecność w Hydrozagadce, już w najbliższy czwartek.

Impreza!

Sytuacja wygląda następująco – piętnastego grudnia wpadasz do klubu i bawisz się, jak na zwykłej imprezie (no, może niekoniecznie takiej zwykłej, bo ma wystąpić jedna z najzdolniejszych tancerek brzucha w kraju) a organizatorzy przekazują cały wypracowany zysk na rzecz setki fajnych, ogarniętych i czekających na to wsparcie młodych Hindusów z sierocińca w Indiacha!

Czysty, przejrzysty, bardzo kuszący pomysł typu win-win.

Serio. Zróbmy to :)

Będziesz?

Fotka w nagłówku stąd

Koniecznie zaprasza Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies