MUSTNOTSLEEP STAGE / Ptr1 LIVE, Fau&Deam LIVE

 

Mustnotsleep Stage powraca do Jedynego Wyjścia. Po jednorazowej odsłonie naszej imprezy w 1500m2 mamy okazję Was znów zaprosić do jedynego elektronicznego klubu na Pradze. Tym razem mamy dla was nielada gratkę w postaci premierowej odsłony nowego live actu Ptr1 i kolejny raz wystąpi połowa naszego składu w swoim live actowym projekcie wraz z Deamem, którego solowa płyta pojawi się już 5 października.

MUSTNOTSLEEP STAGE / Ptr1 LIVE, Fau&Deam LIVE
Warszawa: Jedyne Wyjście na Inżynierskiej 3
7.10.2011 start: 21:00, wstęp: 5/10

PTR1 LIVE

Nieustannie poszukując nowych form wyrazu, producent, DJ i realizator dźwięku ptr1 od zawszespędzał godziny starając się wycisnąć maksimum ze sprzętu i oprogramowania zgromadzonego w swoim domowym studiu. Rozpoczynając swą podróż od instrumentalnego hip-hopu, przez breakbeat, drum’n’bass i różne eksperymentalne formy, trafił wreszcie na obszar znajdujący się gdzieś pomiędzy dubstepem, ambientem, dubową elektroniką, 2stepem oraz techno i eksploruje go do dziś.Od 2010 roku związany z nową polska wytwórnią skoncentrowaną na brzmieniach szeroko pojętejzbasowanej elektroniki – Concrete Cut – wydał w listopadzie bardzo dobrze przyjętą przez krytyków i miłośników tego typu brzmień epkę zatytułowaną Above The Structures, zawierającą 5 własnych kompozycji i dwa remiksy w wykonaniu Shoju (Concrete Cut) oraz Teielte (U Know Me). Występując na żywo, producent prezentuje live act zawierający solidną dawkę niskiego basu, zróżnicowanego beatu i dubowych przestrzeni, bawiąc się zarówno własnymi produkcjami i remiksami jak również tworzonymi często w drodze improwizacji editami utworów innych artystów.
Ostatnie miesiące były dla niego nad wyraz pracowite. Przygotował całkiem nowy live act, którego premierą usłyszycie właśnie na Mustnotsleep Stage. Do tego w jego utwory pojawiały się, a niektóre pojawią się w najbliższym czasie w kilku zagranicznych labelach takich jak Dubporn czy Crude Records.

Fau&Deam LIVE

Future garage, post-dubstep, techno, idm, a nawet (nieuniknione) inspiracje hip-hopem – to wszystko tworzy styl, jaki udało im się uzyskać na ich pierwszej, wspólnej epce. Muzyka klubowa, której z powodzeniem można słuchać w domu, muzyka, do której można tańczyć, chodzić, leżeć, spać. To po prostu „Life Act” – 6 numerów, powstałych podczas spontanicznych live sesji. Materiał ten jest zupełnie świeży, nie został jeszcze wydany (trwają rozmowy z wydawcami). Po raz pierwszy został zaprezentowany w czerwcu 2011 w ramach cyklu Mustnotsleep Stage w warszawskim klubie Jedyne Wyjście i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

MUSTNOTSLEEP:
FAU – DJ i producent, jego środowiskiem naturalnym są głębokie basy, wszelkiego rodzaju kliknięcia, stukania i inne bliżej niezidentyfikowane dźwięki. Choć jego korzenie sięgają abstract rapu i trip hopu dziś w swoich setach łączy dubstep, minimal, idm, ambient i wszystko co połamane, zglitchowane i nie zupełnie normalne. Na codzień możecie usłyszeć go również w kolektywie Mustnotsleep, jego produkcje do tej pory wydane zostały przez Subtopia Records i Apparition Records.

KACPER P – urodzony w Warszawie DJ, który zaczynał swoją przygodę z graniem w 2008 roku i od razu połączył swoje siły z Fau’em. Jest tą bardziej taneczną i komercyjną połową kolektywu. Mimo, że na początku grał głównie dubstep spod znaku hardkorowych wiertarek teraz tego typu utworów nie usłyszycie w jego repertuarze. Za to UK Funky, future garage połączone z housestepem wypełniają jego sety po brzegi, a czasami nawet wplata w to swoje pierwsze próby producenckie, które powstają na potrzeby projektu „Arystokraci”, współtworzonego z poetą i slamerem Grzegorzem Bruszewskim. Organizator i pomysłodawca kultowej już Totalnej Rozwałki.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten łapka w górę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies