MUSTNOTSLEEP STAGE / Ptr1 LIVE, Fau&Deam LIVE

 

Mustnotsleep Stage powraca do Jedynego Wyjścia. Po jednorazowej odsłonie naszej imprezy w 1500m2 mamy okazję Was znów zaprosić do jedynego elektronicznego klubu na Pradze. Tym razem mamy dla was nielada gratkę w postaci premierowej odsłony nowego live actu Ptr1 i kolejny raz wystąpi połowa naszego składu w swoim live actowym projekcie wraz z Deamem, którego solowa płyta pojawi się już 5 października.

MUSTNOTSLEEP STAGE / Ptr1 LIVE, Fau&Deam LIVE
Warszawa: Jedyne Wyjście na Inżynierskiej 3
7.10.2011 start: 21:00, wstęp: 5/10

PTR1 LIVE

Nieustannie poszukując nowych form wyrazu, producent, DJ i realizator dźwięku ptr1 od zawszespędzał godziny starając się wycisnąć maksimum ze sprzętu i oprogramowania zgromadzonego w swoim domowym studiu. Rozpoczynając swą podróż od instrumentalnego hip-hopu, przez breakbeat, drum’n’bass i różne eksperymentalne formy, trafił wreszcie na obszar znajdujący się gdzieś pomiędzy dubstepem, ambientem, dubową elektroniką, 2stepem oraz techno i eksploruje go do dziś.Od 2010 roku związany z nową polska wytwórnią skoncentrowaną na brzmieniach szeroko pojętejzbasowanej elektroniki – Concrete Cut – wydał w listopadzie bardzo dobrze przyjętą przez krytyków i miłośników tego typu brzmień epkę zatytułowaną Above The Structures, zawierającą 5 własnych kompozycji i dwa remiksy w wykonaniu Shoju (Concrete Cut) oraz Teielte (U Know Me). Występując na żywo, producent prezentuje live act zawierający solidną dawkę niskiego basu, zróżnicowanego beatu i dubowych przestrzeni, bawiąc się zarówno własnymi produkcjami i remiksami jak również tworzonymi często w drodze improwizacji editami utworów innych artystów.
Ostatnie miesiące były dla niego nad wyraz pracowite. Przygotował całkiem nowy live act, którego premierą usłyszycie właśnie na Mustnotsleep Stage. Do tego w jego utwory pojawiały się, a niektóre pojawią się w najbliższym czasie w kilku zagranicznych labelach takich jak Dubporn czy Crude Records.

Fau&Deam LIVE

Future garage, post-dubstep, techno, idm, a nawet (nieuniknione) inspiracje hip-hopem – to wszystko tworzy styl, jaki udało im się uzyskać na ich pierwszej, wspólnej epce. Muzyka klubowa, której z powodzeniem można słuchać w domu, muzyka, do której można tańczyć, chodzić, leżeć, spać. To po prostu „Life Act” – 6 numerów, powstałych podczas spontanicznych live sesji. Materiał ten jest zupełnie świeży, nie został jeszcze wydany (trwają rozmowy z wydawcami). Po raz pierwszy został zaprezentowany w czerwcu 2011 w ramach cyklu Mustnotsleep Stage w warszawskim klubie Jedyne Wyjście i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

MUSTNOTSLEEP:
FAU – DJ i producent, jego środowiskiem naturalnym są głębokie basy, wszelkiego rodzaju kliknięcia, stukania i inne bliżej niezidentyfikowane dźwięki. Choć jego korzenie sięgają abstract rapu i trip hopu dziś w swoich setach łączy dubstep, minimal, idm, ambient i wszystko co połamane, zglitchowane i nie zupełnie normalne. Na codzień możecie usłyszeć go również w kolektywie Mustnotsleep, jego produkcje do tej pory wydane zostały przez Subtopia Records i Apparition Records.

KACPER P – urodzony w Warszawie DJ, który zaczynał swoją przygodę z graniem w 2008 roku i od razu połączył swoje siły z Fau’em. Jest tą bardziej taneczną i komercyjną połową kolektywu. Mimo, że na początku grał głównie dubstep spod znaku hardkorowych wiertarek teraz tego typu utworów nie usłyszycie w jego repertuarze. Za to UK Funky, future garage połączone z housestepem wypełniają jego sety po brzegi, a czasami nawet wplata w to swoje pierwsze próby producenckie, które powstają na potrzeby projektu „Arystokraci”, współtworzonego z poetą i slamerem Grzegorzem Bruszewskim. Organizator i pomysłodawca kultowej już Totalnej Rozwałki.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten łapka w górę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies