Music Of The Future presents: GEORGE FITZGERALD

 

Music of the Future to impreza organizowana przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep, która kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów.

Ten wyjątkowy cykl dotychczas zaprezentował występy: Kowtona, Bok Boka i L-Visa 1990 z Wielkiej Brytanii oraz czołówki polskiej sceny producenckiej z zakresu nowej elektroniki: Shoju, The Phantom, Think, Tom Encore. Na każdej imprezie swoje sety grają również Kacper P i Fau z Mustnotsleep, w lipcu gościnnie wystąpił również Harper.

 

 

MUSIC OF THE FUTURE presents: George FitzGerald (UK)
support: Phat Trakz, Mustnotsleep, after: Żużużi
Warszawa: 1500m2 do wynajęcia
24.09.2011 start: 21:00, wstęp: 10/15

We wrześniu w 1500m2 zaprezentujemy kolejnego artystę, będzie to George FitzGerald. George w krótkim czasie pokazał światu wielkie możliwości produkując tak świetne utwory jak “Don’t You” czy “Silhuette” łączac to co najlepse w housie z vibem muzyki spod znaku Future Garage. FitzGerald jest dodatkowo założycielem wytwórni Man Make Music, które pierwsze wydawnictwo (Jacka Dixona) już niedługo ujrzy światło dzienne. Zasupportują go Phat Trakz w Wrocławia oraz Mustnotsleep.

Chcesz wejściówkę?

Podwójna wejściówka czeka pod tym linkiem. Wystarczy wpisać w komentarzu swój ulubiony kawałek George’a.

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies