Music Of The Future presents: GEORGE FITZGERALD

 

Music of the Future to impreza organizowana przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep, która kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów.

Ten wyjątkowy cykl dotychczas zaprezentował występy: Kowtona, Bok Boka i L-Visa 1990 z Wielkiej Brytanii oraz czołówki polskiej sceny producenckiej z zakresu nowej elektroniki: Shoju, The Phantom, Think, Tom Encore. Na każdej imprezie swoje sety grają również Kacper P i Fau z Mustnotsleep, w lipcu gościnnie wystąpił również Harper.

 

 

MUSIC OF THE FUTURE presents: George FitzGerald (UK)
support: Phat Trakz, Mustnotsleep, after: Żużużi
Warszawa: 1500m2 do wynajęcia
24.09.2011 start: 21:00, wstęp: 10/15

We wrześniu w 1500m2 zaprezentujemy kolejnego artystę, będzie to George FitzGerald. George w krótkim czasie pokazał światu wielkie możliwości produkując tak świetne utwory jak “Don’t You” czy “Silhuette” łączac to co najlepse w housie z vibem muzyki spod znaku Future Garage. FitzGerald jest dodatkowo założycielem wytwórni Man Make Music, które pierwsze wydawnictwo (Jacka Dixona) już niedługo ujrzy światło dzienne. Zasupportują go Phat Trakz w Wrocławia oraz Mustnotsleep.

Chcesz wejściówkę?

Podwójna wejściówka czeka pod tym linkiem. Wystarczy wpisać w komentarzu swój ulubiony kawałek George’a.

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies