MotF presents: NGUZUNGUZU

 

Music of the Future to cykl imprez klubowych zorganizowany przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep. Cykl ten kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów.

Dotychczas w ramach Music Of The Future zaprezentowali się jedni z najbardziej interesujących brytyjskich producentów ostatnich lat: Kowton (Idle Hands), Bok Bok (Night Slugs), L-Vis 1990 (Night Slugs) oraz George FitzGerald (Man Make Music). W październiku czas na nieco dalszą muzyczną wycieczkę, tym razem prosto ze Stanów zawitają na warszawską scenę Nguzunguzu.

MUSIC OF THE FUTURE presents: NGUZUNGUZU (US)
Warszawa: 1500m2 do wynajęcia
14.10.2011 start: 21:00, wstęp: 10/15

Nguzunguzu? Możliwe, że nawet nie wiedząc o tym znacie dokonania tego amerykańskiego duetu. Dlaczego? Ponieważ to oni odpowiadali za mixowanie mixtape’u wydanego pod koniec 2010 roku przez M.I.A. a połowa składu (Asma Maroof) jest też koncertowym DJem tej raperki ze Sri Lanki. Dwójka ta tworzy jedyną w swoim rodzaju mieszanką Uk Funky, zarażonego housem i ze szczyptą jednego z ich ulubionych garunków R’n’B. Niedawno wyszło ich pierwsze europejskie wydawnictwo w nowym labelu Kingdoma, który został stworzony specjalnie dla nich przez wytwórnię matke: Night Slugs.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce? Pisać w komentarzach :)

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies