MotF presents: NGUZUNGUZU

 

Music of the Future to cykl imprez klubowych zorganizowany przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep. Cykl ten kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów.

Dotychczas w ramach Music Of The Future zaprezentowali się jedni z najbardziej interesujących brytyjskich producentów ostatnich lat: Kowton (Idle Hands), Bok Bok (Night Slugs), L-Vis 1990 (Night Slugs) oraz George FitzGerald (Man Make Music). W październiku czas na nieco dalszą muzyczną wycieczkę, tym razem prosto ze Stanów zawitają na warszawską scenę Nguzunguzu.

MUSIC OF THE FUTURE presents: NGUZUNGUZU (US)
Warszawa: 1500m2 do wynajęcia
14.10.2011 start: 21:00, wstęp: 10/15

Nguzunguzu? Możliwe, że nawet nie wiedząc o tym znacie dokonania tego amerykańskiego duetu. Dlaczego? Ponieważ to oni odpowiadali za mixowanie mixtape’u wydanego pod koniec 2010 roku przez M.I.A. a połowa składu (Asma Maroof) jest też koncertowym DJem tej raperki ze Sri Lanki. Dwójka ta tworzy jedyną w swoim rodzaju mieszanką Uk Funky, zarażonego housem i ze szczyptą jednego z ich ulubionych garunków R’n’B. Niedawno wyszło ich pierwsze europejskie wydawnictwo w nowym labelu Kingdoma, który został stworzony specjalnie dla nich przez wytwórnię matke: Night Slugs.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce? Pisać w komentarzach :)

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies