Autor: Andrzej Tucholski | 14 stycznia 2011 | Komentarze:
Tematy:

Kulturalna prośba

Lubię takie sytuacje, w których dzięki jednej czynności można pomóc dwóm sprawom. Dlatego też szczególnie mnie cieszy, że mogę Ci dzisiaj zaproponować prosty i przyjemny sposób na ultymatywnie ekonomiczne załatwienie aż trzech istotnych pomysłów naraz! Kilka chwil pomyślenia, a jaka satysfakcja (wynagrodzona wstępnie uroczym, francuskim landsztaftem w nagłówku)! Brzmi dobrze, prawda? ;)

Jasne, że tak!

Słuchaj, sprawa jest prosta. Trwa właśnie drugi etap w konkursie Blog Roku. Zachęca on Czytelników do głosowania na swoje ulubione blogi poprzez wysyłanie wiadomości pod specjalnie przygotowany do tego celu numer. Jak zapewne nie umknęło do tej pory Twojej przenikliwej dedukcji – również moja kandydatura bierze w tej całej zabawie czynny udział. Ale zanim przejdę do konkretów (które znajdziesz w błękitnej ramce trochę niżej), pozwól, że przedstawię Ci trzy zadziwiająco sensowne idee stojące za tą notką. Wszystkie one, przypominam, do zrealizowania dzięki esemesowi wartości taniego batonika!

Otóż!

  • Korzyść dla mnie: Twój głos oddany na jestKulturę.pl zbliża ją do dostania się do grupy dziesięciu najwyżej ocenianych polskich blogów kulturalnych, z którego to środowiska zdobywcę tytułu Kulturalnego Bloga Roku 2010 wyłoni sam Jerzy Stuhr. Pomijając super nagrody materialne (mega laptop!) jest to bardzo istotny tytuł, ale już samo znalezienie się w czołowej dziesiątce polskich publicystów internetowych traktujących o Kulturze byłoby ogromnym wyróżnieniem. Przecież, hej, to będzie Top Ten! Nie wahajmy się zatem spełnić marzenia blogera! ;)
  • Korzyść dla Ciebie: zupełnie nowy zastrzyk sił do pracy dla autora czytanego przez Ciebie w tej właśnie chwili bloga. Ponadto – psychiczna przynależność do grona ludzi wspierających rozwój polskiej blogosfery, czyli projektu tyleż cudownego co wciąż w powijakach. Zróbmy to razem! :)
  • Korzyść dla Dzieci: według informacji na oficjalnej stronie blogroku.pl cały dochód z esemesów zostaje przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci! A więc oddając głos na mnie (lub jednego z pozostałych biorących udział, świetnie piszących autorów! Polecam przejrzenie list dostępnych na stronie konkursu, wiele tam perełek:) wspomagasz również szczytny cel!

Konkrety

Dzięki tego typu konkursom coraz więcej internautów uświadamia sobie, że w ogóle jest w polskiej sieci coś takiego jak blogi. Że nie są to strony jak każda inna, że należy się im uwaga i szacunek związany z często naprawdę wielkim wysiłkiem wkładanym przez piszących w każdą swoją notkę. Cieszy mnie więc, że po półtora roku publikowania i ja załapałem się do kryteriów ustanowionych przez organizatorów i mogę się Wam pochwalić moją kandydaturą :)

A więc, jeśli podoba Ci się to co piszę i masz ochotę mnie w tej pasji wesprzeć, poproszę o:

Wysłanie esemesa (koszt: 1,23zł) o treści E00136 (z zerami) pod numer 7122!

Koszt to niewielki (a, zapomniałbym – na jeden numer przypada tylko jeden głos!) ale, jak już wiesz z powyższych punktów, pomaga na naprawdę wielu poziomach. Ale już wartościowość wspierania tego typu konkursów pozostawiam Tobie! W ramach podziękowania za poświęcenie tej notce chwili chcę Ci jeszcze jedynie podrzucić naprawdę ładny kawałek. Jeśli spodobał Ci się uspokajający mezalians jazzu z hiphopem w azjatyckim stylu (z tej notki), koniecznie zapoznaj się z utworem poniżej! I powiedz mi tylko…

Jakie jest Twoje zdanie o inicjatywach w stylu Bloga Roku?

http://www.youtube.com/watch?v=DdFOIvp61ew

Autorem zdjęcia z nagłówka jest chemtec.

Ciepło pozdrawia Twój blogger,

autograf

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!