Kulturalna Posiadówka #1

 

Nie wiem czy już wiesz, ale niebawem odbędzie się pierwsza, w pełni oficjalna Kulturalna Posiadówka. Ściągnie ona pięknych i inteligentnych ludzi, którzy na przełomie paru efektywnie spędzonych godzin wymienią swoje cenne uwagi na tematy wszelkie a i wnioski budujące wyciągną. I słuchaj, zapraszam Cię :)

Już od dawna chciałem zorganizować spotkanie z Czytelnikami i jakoś tak czuję, że wreszcie nadeszła odpowiednia chwila. Wstępnie przygotowałem trzy lokale i parę dat, ale będzie lepiej, jeśli również zabierzesz w tej sprawie głos. Przygotowałem zatem tę wygodną w obsłudze ankietę (poproszę o podrzucenie swojego głosu do piątku, żeby każdy z nas mógł sobie spokojnie zaplanować nadchodzące weekendy): klik.

Garść praktycznych informacji:

  • Miasto: Warszawa
  • Tematyka: Powitalno-świąteczna
  • LokalCafe Roskosz (mapka dostępna po kliknięciu w link)
  • Data: 3 grudnia 2011 (sobota)
  • Godziny: 14-18

Po więcej detali zapraszam na oficjalny event na Facebooku :)

Jeśli nie jesteś z Warszawy – nie martw się. W nowym roku będę pewnie czarterował tira (takiego z płomieniami na burcie i kaczuszką przy kierownicy) i pojadę w trasę po kraju. Ale tymczasem zorganizuję premierowe spotkanie u siebie na mieście, dla Czytelników z okolicy.

Już się cieszy Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies