Kulturalna Posiadówka #1

 

Nie wiem czy już wiesz, ale niebawem odbędzie się pierwsza, w pełni oficjalna Kulturalna Posiadówka. Ściągnie ona pięknych i inteligentnych ludzi, którzy na przełomie paru efektywnie spędzonych godzin wymienią swoje cenne uwagi na tematy wszelkie a i wnioski budujące wyciągną. I słuchaj, zapraszam Cię :)

Już od dawna chciałem zorganizować spotkanie z Czytelnikami i jakoś tak czuję, że wreszcie nadeszła odpowiednia chwila. Wstępnie przygotowałem trzy lokale i parę dat, ale będzie lepiej, jeśli również zabierzesz w tej sprawie głos. Przygotowałem zatem tę wygodną w obsłudze ankietę (poproszę o podrzucenie swojego głosu do piątku, żeby każdy z nas mógł sobie spokojnie zaplanować nadchodzące weekendy): klik.

Garść praktycznych informacji:

  • Miasto: Warszawa
  • Tematyka: Powitalno-świąteczna
  • LokalCafe Roskosz (mapka dostępna po kliknięciu w link)
  • Data: 3 grudnia 2011 (sobota)
  • Godziny: 14-18

Po więcej detali zapraszam na oficjalny event na Facebooku :)

Jeśli nie jesteś z Warszawy – nie martw się. W nowym roku będę pewnie czarterował tira (takiego z płomieniami na burcie i kaczuszką przy kierownicy) i pojadę w trasę po kraju. Ale tymczasem zorganizuję premierowe spotkanie u siebie na mieście, dla Czytelników z okolicy.

Już się cieszy Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies