Kulturalna Posiadówka #1

 

Nie wiem czy już wiesz, ale niebawem odbędzie się pierwsza, w pełni oficjalna Kulturalna Posiadówka. Ściągnie ona pięknych i inteligentnych ludzi, którzy na przełomie paru efektywnie spędzonych godzin wymienią swoje cenne uwagi na tematy wszelkie a i wnioski budujące wyciągną. I słuchaj, zapraszam Cię :)

Już od dawna chciałem zorganizować spotkanie z Czytelnikami i jakoś tak czuję, że wreszcie nadeszła odpowiednia chwila. Wstępnie przygotowałem trzy lokale i parę dat, ale będzie lepiej, jeśli również zabierzesz w tej sprawie głos. Przygotowałem zatem tę wygodną w obsłudze ankietę (poproszę o podrzucenie swojego głosu do piątku, żeby każdy z nas mógł sobie spokojnie zaplanować nadchodzące weekendy): klik.

Garść praktycznych informacji:

  • Miasto: Warszawa
  • Tematyka: Powitalno-świąteczna
  • LokalCafe Roskosz (mapka dostępna po kliknięciu w link)
  • Data: 3 grudnia 2011 (sobota)
  • Godziny: 14-18

Po więcej detali zapraszam na oficjalny event na Facebooku :)

Jeśli nie jesteś z Warszawy – nie martw się. W nowym roku będę pewnie czarterował tira (takiego z płomieniami na burcie i kaczuszką przy kierownicy) i pojadę w trasę po kraju. Ale tymczasem zorganizuję premierowe spotkanie u siebie na mieście, dla Czytelników z okolicy.

Już się cieszy Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies