Księgarnia & Konkurs

 

Skoro już jesteśmy w temacie książek, chciałbym Ci polecić pewną super księgarnię. Pamiętasz, jak jakiś czas temu pokazałem Ci mój ulubiony skejtszop? No, to tym razem będzie coś podobnego. Tyle że z książkami zamiast decków :) Dodam jeszcze tylko, że ciężko jest różnym firmom sprostać moim oczekiwaniom dotyczącym obsługi klienta (co staram się udowodnić na przełomie cyklu o Kulturze Pracy), a żebym czuł się czyimś fanem – whoa, i jeszcze trochę. Mało komu się udaje. Ale, jednak, niektórzy mnie przekonują.

Dzisiejszy bohater nazywa się Bonito.pl. Adres dostałem jakiś już czas temu od siostry i uzależniłem się w zasadzie od razu.

Jest to ogromna księgarnia internetowa oferująca blisko sto tysięcy książek, intuicyjną stronę, wszystkie znane mi formy popularnej płatności i wygodne opcje dostawy. A wymieniłem jedynie zbiorczą wisienkę na przelewającym się od lukru torcie, którym są widniejące przy tytułach ceny. Średnio 20 do 30 procent niższe niż w księgarniach stacjonarnych lub Empikach. Co trzecia lub czwarta książka wychodzi Ci gratis. To dużo.

I właśnie dlatego bardzo Cię do kupowania w Bonito zachęcam. Piszę o Kulturze, bo lubię Kulturę. Nie wyobrażam sobie życia bez książek (niezależnie od ich formy, ale o tym pisałem już wczoraj), a ponieważ nie wyposażyłem się jeszcze w czytnik e-booków, kupuję je w wydaniach papierowych. Dzięki takim księgarniom jak to krakowskie cudeńko jestem w stanie sobie pozwolić na regularne dawanie upustu mojemu podłemu zwyczajowi nabywania większej ilości książek niż czytam (w skali, dajmy na to, miesiąca).

Jest to dobra firma, więc z czystym sercem polecam :)

(PS – przy składaniu zamówienia, koniecznie pobaw się okienkiem informacje dodatkowe czy jakoś tak. Przetestowałem je dla żartu przy zamawianiu moich książek do prezentacji maturalnej i przy odbiorze osobistym czekała na mnie życząca mi wszystkiego najlepszego w nadchodzących egzaminach pani. Jak nie masz weny co tam wpisać, możesz napomknąć, że wiesz o nich ode mnie. Ciekawe co się stanie.)

Konkurs

Słuchaj, ale to nie koniec!

Uznałem, że skoro i tak będę pisał notkę o tej księgarni, zagadałem do jej sztabu generalnego o nagrody na konkurs dla Was i zgadnij co! Zgodzili się :)

Ponieważ nagrody są dwie, postanowiłem zorganizować coś w stylu podwójnego zadania. Masz do wyboru kategorię Biznes i kategorię Miłość (ale to fajnie brzmi!), ale wszystkie dalsze, potrzebne informacje znajdziesz już na stronie konkursowej. Życzę powodzenia!

Weź udział w konkursie!

 

Fotkę z nagłówka wziąłem stąd.

Poleca Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies