Księgarnia & Konkurs

 

Skoro już jesteśmy w temacie książek, chciałbym Ci polecić pewną super księgarnię. Pamiętasz, jak jakiś czas temu pokazałem Ci mój ulubiony skejtszop? No, to tym razem będzie coś podobnego. Tyle że z książkami zamiast decków :) Dodam jeszcze tylko, że ciężko jest różnym firmom sprostać moim oczekiwaniom dotyczącym obsługi klienta (co staram się udowodnić na przełomie cyklu o Kulturze Pracy), a żebym czuł się czyimś fanem – whoa, i jeszcze trochę. Mało komu się udaje. Ale, jednak, niektórzy mnie przekonują.

Dzisiejszy bohater nazywa się Bonito.pl. Adres dostałem jakiś już czas temu od siostry i uzależniłem się w zasadzie od razu.

Jest to ogromna księgarnia internetowa oferująca blisko sto tysięcy książek, intuicyjną stronę, wszystkie znane mi formy popularnej płatności i wygodne opcje dostawy. A wymieniłem jedynie zbiorczą wisienkę na przelewającym się od lukru torcie, którym są widniejące przy tytułach ceny. Średnio 20 do 30 procent niższe niż w księgarniach stacjonarnych lub Empikach. Co trzecia lub czwarta książka wychodzi Ci gratis. To dużo.

I właśnie dlatego bardzo Cię do kupowania w Bonito zachęcam. Piszę o Kulturze, bo lubię Kulturę. Nie wyobrażam sobie życia bez książek (niezależnie od ich formy, ale o tym pisałem już wczoraj), a ponieważ nie wyposażyłem się jeszcze w czytnik e-booków, kupuję je w wydaniach papierowych. Dzięki takim księgarniom jak to krakowskie cudeńko jestem w stanie sobie pozwolić na regularne dawanie upustu mojemu podłemu zwyczajowi nabywania większej ilości książek niż czytam (w skali, dajmy na to, miesiąca).

Jest to dobra firma, więc z czystym sercem polecam :)

(PS – przy składaniu zamówienia, koniecznie pobaw się okienkiem informacje dodatkowe czy jakoś tak. Przetestowałem je dla żartu przy zamawianiu moich książek do prezentacji maturalnej i przy odbiorze osobistym czekała na mnie życząca mi wszystkiego najlepszego w nadchodzących egzaminach pani. Jak nie masz weny co tam wpisać, możesz napomknąć, że wiesz o nich ode mnie. Ciekawe co się stanie.)

Konkurs

Słuchaj, ale to nie koniec!

Uznałem, że skoro i tak będę pisał notkę o tej księgarni, zagadałem do jej sztabu generalnego o nagrody na konkurs dla Was i zgadnij co! Zgodzili się :)

Ponieważ nagrody są dwie, postanowiłem zorganizować coś w stylu podwójnego zadania. Masz do wyboru kategorię Biznes i kategorię Miłość (ale to fajnie brzmi!), ale wszystkie dalsze, potrzebne informacje znajdziesz już na stronie konkursowej. Życzę powodzenia!

Weź udział w konkursie!

 

Fotkę z nagłówka wziąłem stąd.

Poleca Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies