Klocki Lego Do Wygrania!

 

Nie miałem w życiu lepszych zabawek niż klocki Lego. Serio, potrafiłem z nich majstrować jakieś cuda całymi dniami (a między nami mówiąc, gdyby nie studia, nadal bym potrafił). Często chodził mi jednak po głowie pomysł wzbogacenia zwykłego budowania o jakiś aspekt rywalizacji, żeby dało się ciekawie coś projektować w większej grupie. No i cóż, oto jest. Jako nagroda, którą możesz wygrać!

O samych klockach Lego napiszę jeszcze kiedyś prawdziwy, potężny tekst. Są dla mnie zbyt ważną częścią życia, bym je zbył kilkoma zdaniami. Ale to już nie dziś.

Weź udział w konkursie!

Dziś za to rusza Twoja szansa na zgarnięcie jednej z dwóch gier towarzyskich ufundowanych przez super uprzejmą ekipę polskiego oddziału Lego (ciepło pozdrawiam!) oraz jednego z trzech Zestawów jestKultury (ufundowanych, jak nazwa wskazuje, przeze mnie).

Nie ma chyba co czekać, nie? :)

Fotka z nagłówka pochodzi z Wikipedii.

Też by chciał taką grę Twój bloger

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies