Klocki Lego Do Wygrania!

 

Nie miałem w życiu lepszych zabawek niż klocki Lego. Serio, potrafiłem z nich majstrować jakieś cuda całymi dniami (a między nami mówiąc, gdyby nie studia, nadal bym potrafił). Często chodził mi jednak po głowie pomysł wzbogacenia zwykłego budowania o jakiś aspekt rywalizacji, żeby dało się ciekawie coś projektować w większej grupie. No i cóż, oto jest. Jako nagroda, którą możesz wygrać!

O samych klockach Lego napiszę jeszcze kiedyś prawdziwy, potężny tekst. Są dla mnie zbyt ważną częścią życia, bym je zbył kilkoma zdaniami. Ale to już nie dziś.

Weź udział w konkursie!

Dziś za to rusza Twoja szansa na zgarnięcie jednej z dwóch gier towarzyskich ufundowanych przez super uprzejmą ekipę polskiego oddziału Lego (ciepło pozdrawiam!) oraz jednego z trzech Zestawów jestKultury (ufundowanych, jak nazwa wskazuje, przeze mnie).

Nie ma chyba co czekać, nie? :)

Fotka z nagłówka pochodzi z Wikipedii.

Też by chciał taką grę Twój bloger

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies