Klocki Lego Do Wygrania!

 

Nie miałem w życiu lepszych zabawek niż klocki Lego. Serio, potrafiłem z nich majstrować jakieś cuda całymi dniami (a między nami mówiąc, gdyby nie studia, nadal bym potrafił). Często chodził mi jednak po głowie pomysł wzbogacenia zwykłego budowania o jakiś aspekt rywalizacji, żeby dało się ciekawie coś projektować w większej grupie. No i cóż, oto jest. Jako nagroda, którą możesz wygrać!

O samych klockach Lego napiszę jeszcze kiedyś prawdziwy, potężny tekst. Są dla mnie zbyt ważną częścią życia, bym je zbył kilkoma zdaniami. Ale to już nie dziś.

Weź udział w konkursie!

Dziś za to rusza Twoja szansa na zgarnięcie jednej z dwóch gier towarzyskich ufundowanych przez super uprzejmą ekipę polskiego oddziału Lego (ciepło pozdrawiam!) oraz jednego z trzech Zestawów jestKultury (ufundowanych, jak nazwa wskazuje, przeze mnie).

Nie ma chyba co czekać, nie? :)

Fotka z nagłówka pochodzi z Wikipedii.

Też by chciał taką grę Twój bloger

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies