Klasyka Mało Klasycznie

 

W imieniu Fundacji For Music i Warszawskiej Szkoły Filmowej chciałbym zaprosić Cię na cykl wyjątkowych koncertów multimedialnych mających na celu prezentowanie muzyki wyższej w lajtowy sposób. W Take Your Own Seat – Klasyka Inaczej Podana chodzi, tak pokrótce, o świeżość. O światła, brzmienia, języki, emocje i odkrywanie nowych skojarzeń. A także o branie własnych poduszek, żeby mieć gdzie usiąść.

Wszystkie informacje prasowe oraz wypowiedzi dotyczącego tego projektu są enigmatyczne i wprowadzają Czytelnika w stan przyjemnej dezinformacji. Z jednej strony zaznaczany jest profesjonalizm wykonawców (znane i poważane nazwiska na plakacie to nie przelewki) i tradycyjna powaga przekazu, z drugiej zaś wspomina się młodość, energię i nowoczesność w interpretacji klasyków. Rzadko kiedy koncerty muzyki poważnej idą pod hasłami jesteśmy bezczelni w swojej miłości do muzyki lub też damy czadu!!! Rzadko kiedy za przyniesienie własnego siedziska dostaje się zniżki na bilety.

Bardzo jestem ciekaw, jak to wszystko wyjdzie.

A przekonać się będziemy mieli okazję dosłownie za kilka dni.

Wszystkie informacje potrzebne dotyczące wieczoru znajdziesz w tej ramce:

Data: 24 maja 2011, godz. 20.00
Miejsce: Warszawska Szkoła Filmowa ul. Generała Zajączka 7
Bilety: 30 zł, studenci – 15 zł
Można brać własne siedzonka – karimaty, koce i poduszki. Z takim gadżetem zniżka 50% na bilet!
Rezerwacja biletów: ticket@formusic.org.pl

Ale, ale. To nie koniec . Podrzucę Ci też bowiem, uwaga:

Tanie Bilety Dla Czytelników jestKultury
Jeśli przy rezerwacji lub kupowaniu biletów podasz hasło “jestKultura.pl”, Twój bilet będzie kosztował jedynie 15 złotych!

A jeśli do tego weźmiesz własnego seata to zapłacisz 7,5zł. Mam nadzieję, że tym samym skusiłem Cię już ostatecznie :)

Wpadasz?

Autorem zdjęcia z nagłówka jest elkojote.

Zaprasza Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies