Klasyka Mało Klasycznie

 

W imieniu Fundacji For Music i Warszawskiej Szkoły Filmowej chciałbym zaprosić Cię na cykl wyjątkowych koncertów multimedialnych mających na celu prezentowanie muzyki wyższej w lajtowy sposób. W Take Your Own Seat – Klasyka Inaczej Podana chodzi, tak pokrótce, o świeżość. O światła, brzmienia, języki, emocje i odkrywanie nowych skojarzeń. A także o branie własnych poduszek, żeby mieć gdzie usiąść.

Wszystkie informacje prasowe oraz wypowiedzi dotyczącego tego projektu są enigmatyczne i wprowadzają Czytelnika w stan przyjemnej dezinformacji. Z jednej strony zaznaczany jest profesjonalizm wykonawców (znane i poważane nazwiska na plakacie to nie przelewki) i tradycyjna powaga przekazu, z drugiej zaś wspomina się młodość, energię i nowoczesność w interpretacji klasyków. Rzadko kiedy koncerty muzyki poważnej idą pod hasłami jesteśmy bezczelni w swojej miłości do muzyki lub też damy czadu!!! Rzadko kiedy za przyniesienie własnego siedziska dostaje się zniżki na bilety.

Bardzo jestem ciekaw, jak to wszystko wyjdzie.

A przekonać się będziemy mieli okazję dosłownie za kilka dni.

Wszystkie informacje potrzebne dotyczące wieczoru znajdziesz w tej ramce:

Data: 24 maja 2011, godz. 20.00
Miejsce: Warszawska Szkoła Filmowa ul. Generała Zajączka 7
Bilety: 30 zł, studenci – 15 zł
Można brać własne siedzonka – karimaty, koce i poduszki. Z takim gadżetem zniżka 50% na bilet!
Rezerwacja biletów: ticket@formusic.org.pl

Ale, ale. To nie koniec . Podrzucę Ci też bowiem, uwaga:

Tanie Bilety Dla Czytelników jestKultury
Jeśli przy rezerwacji lub kupowaniu biletów podasz hasło “jestKultura.pl”, Twój bilet będzie kosztował jedynie 15 złotych!

A jeśli do tego weźmiesz własnego seata to zapłacisz 7,5zł. Mam nadzieję, że tym samym skusiłem Cię już ostatecznie :)

Wpadasz?

Autorem zdjęcia z nagłówka jest elkojote.

Zaprasza Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies