Hej, EMMA!

 

Mój ulubiony blog o Kulturze właśnie zaprzyjaźnił się z nową partnerką. Na imię jej Emma. Jest młoda, kulturalna i wszędzie jej pełno. Pomaga debiutantom, lubi interesujące imprezy i poświęca swój cały wolny czas na inspirowanie młodych do działania. Co więcej, jest fundacją. I od dzisiaj te wszystkie intrygujące projekty będą miały swój mały wkład ze strony jestKultury :)

Blog już jakiś czas współpracuje z trzema potężnymi w kulturowym świecie instytucjami. Są nimi BBC Polska, HBO oraz Warner Bros. Parę dni temu dołączyła zaś do tego zacnego grona EMMA.tv, nowa inicjatywa mająca skutecznie uprofesjonalnić internetowe zapowiedzi i relacje z większości istotnych wydarzeń kulturalnych dziejących się dookoła. Dla smaku, krótki pogląd:

Chyba nie zadowolimy się jedynie przystawką, prawda?

To, co teraz czytasz to jedynie informacja o nawiązaniu współpracy. Prawdziwe atrakcje dopiero się zaczną. Niebawem ruszy bowiem w pełni i sama Emmowa telewizja. Ponadto, już na przełomie najbliższych tygodni powinienem Cię bardzo przyjemnie zaskoczyć. Ale wszystko w swoim czasie. Na ten moment chcę Ci z kolei bardzo polecić podstronę

na której będę regularnie publikował najnowsze zapowiedzi i relacje promowane przez Emmę. Z czasem trafi tam też lista nadchodzących imprez i koncertów. Żeby ułatwić Ci planowanie sobie nadchodzących wieczorów, tak, by nic nie kolidowało. A możesz mi wierzyć – będzie ciężko.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies