Hej, EMMA!

 

Mój ulubiony blog o Kulturze właśnie zaprzyjaźnił się z nową partnerką. Na imię jej Emma. Jest młoda, kulturalna i wszędzie jej pełno. Pomaga debiutantom, lubi interesujące imprezy i poświęca swój cały wolny czas na inspirowanie młodych do działania. Co więcej, jest fundacją. I od dzisiaj te wszystkie intrygujące projekty będą miały swój mały wkład ze strony jestKultury :)

Blog już jakiś czas współpracuje z trzema potężnymi w kulturowym świecie instytucjami. Są nimi BBC Polska, HBO oraz Warner Bros. Parę dni temu dołączyła zaś do tego zacnego grona EMMA.tv, nowa inicjatywa mająca skutecznie uprofesjonalnić internetowe zapowiedzi i relacje z większości istotnych wydarzeń kulturalnych dziejących się dookoła. Dla smaku, krótki pogląd:

Chyba nie zadowolimy się jedynie przystawką, prawda?

To, co teraz czytasz to jedynie informacja o nawiązaniu współpracy. Prawdziwe atrakcje dopiero się zaczną. Niebawem ruszy bowiem w pełni i sama Emmowa telewizja. Ponadto, już na przełomie najbliższych tygodni powinienem Cię bardzo przyjemnie zaskoczyć. Ale wszystko w swoim czasie. Na ten moment chcę Ci z kolei bardzo polecić podstronę

na której będę regularnie publikował najnowsze zapowiedzi i relacje promowane przez Emmę. Z czasem trafi tam też lista nadchodzących imprez i koncertów. Żeby ułatwić Ci planowanie sobie nadchodzących wieczorów, tak, by nic nie kolidowało. A możesz mi wierzyć – będzie ciężko.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies