Hej, EMMA!

 

Mój ulubiony blog o Kulturze właśnie zaprzyjaźnił się z nową partnerką. Na imię jej Emma. Jest młoda, kulturalna i wszędzie jej pełno. Pomaga debiutantom, lubi interesujące imprezy i poświęca swój cały wolny czas na inspirowanie młodych do działania. Co więcej, jest fundacją. I od dzisiaj te wszystkie intrygujące projekty będą miały swój mały wkład ze strony jestKultury :)

Blog już jakiś czas współpracuje z trzema potężnymi w kulturowym świecie instytucjami. Są nimi BBC Polska, HBO oraz Warner Bros. Parę dni temu dołączyła zaś do tego zacnego grona EMMA.tv, nowa inicjatywa mająca skutecznie uprofesjonalnić internetowe zapowiedzi i relacje z większości istotnych wydarzeń kulturalnych dziejących się dookoła. Dla smaku, krótki pogląd:

Chyba nie zadowolimy się jedynie przystawką, prawda?

To, co teraz czytasz to jedynie informacja o nawiązaniu współpracy. Prawdziwe atrakcje dopiero się zaczną. Niebawem ruszy bowiem w pełni i sama Emmowa telewizja. Ponadto, już na przełomie najbliższych tygodni powinienem Cię bardzo przyjemnie zaskoczyć. Ale wszystko w swoim czasie. Na ten moment chcę Ci z kolei bardzo polecić podstronę

na której będę regularnie publikował najnowsze zapowiedzi i relacje promowane przez Emmę. Z czasem trafi tam też lista nadchodzących imprez i koncertów. Żeby ułatwić Ci planowanie sobie nadchodzących wieczorów, tak, by nic nie kolidowało. A możesz mi wierzyć – będzie ciężko.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies