Gary Moore Nie Żyje

 

Gdy zostałem zawołany, żeby usłyszeć tę wiadomość, pierwszą reakcją było nie znam człowieka. Z czasem do mnie doszło, że pamiętam przecież związany z tym artystą zespół Thin Lizzy i jakieś pojedyncze, zasłyszane w radiu lub na imprezach kawałki. Ale dopiero po dłuższym momencie skojarzyłem, że przecież nie jedną i nie dwieście chwil w życiu zagwarantowała mi jedna piosenka tego niesamowicie zdolnego irlandzkiego muzyka i kompozytora. Piosenka bardzo szczególna.

Choć wchodzi mi to ostatnio niebezpiecznie w nawyk, i tym razem powstrzymam się od zbędnego komentarza. Niech blues przemówi sam za siebie.

Trzymaj się, Gary.

http://www.youtube.com/watch?v=Xx3yXUunEq8

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies