Gary Moore Nie Żyje

 

Gdy zostałem zawołany, żeby usłyszeć tę wiadomość, pierwszą reakcją było nie znam człowieka. Z czasem do mnie doszło, że pamiętam przecież związany z tym artystą zespół Thin Lizzy i jakieś pojedyncze, zasłyszane w radiu lub na imprezach kawałki. Ale dopiero po dłuższym momencie skojarzyłem, że przecież nie jedną i nie dwieście chwil w życiu zagwarantowała mi jedna piosenka tego niesamowicie zdolnego irlandzkiego muzyka i kompozytora. Piosenka bardzo szczególna.

Choć wchodzi mi to ostatnio niebezpiecznie w nawyk, i tym razem powstrzymam się od zbędnego komentarza. Niech blues przemówi sam za siebie.

Trzymaj się, Gary.

http://www.youtube.com/watch?v=Xx3yXUunEq8

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies