Gary Moore Nie Żyje

 

Gdy zostałem zawołany, żeby usłyszeć tę wiadomość, pierwszą reakcją było nie znam człowieka. Z czasem do mnie doszło, że pamiętam przecież związany z tym artystą zespół Thin Lizzy i jakieś pojedyncze, zasłyszane w radiu lub na imprezach kawałki. Ale dopiero po dłuższym momencie skojarzyłem, że przecież nie jedną i nie dwieście chwil w życiu zagwarantowała mi jedna piosenka tego niesamowicie zdolnego irlandzkiego muzyka i kompozytora. Piosenka bardzo szczególna.

Choć wchodzi mi to ostatnio niebezpiecznie w nawyk, i tym razem powstrzymam się od zbędnego komentarza. Niech blues przemówi sam za siebie.

Trzymaj się, Gary.

http://www.youtube.com/watch?v=Xx3yXUunEq8

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies