Dzień 9/30 – Piosenka Wołająca Do Tańca

 

Czas na boogie. Lista wyzwania kulturalnie mnie dzisiaj trąciła bioderkiem o piosenkę, która wręcz grabiami wygania na parkiet (skorośmy ostatnio pośpiewali, pora się poruszać). Wbrew pozorom wybór był prościutki. Choć znam wiele imprezowych piosenek (czteropłytowe wydawnictwo najlepszego disco w historii piechotą nie chodzi), tylko jedna ma równie wszechogarniającą moc.

 Marvin Gaye vs. Gorillaz 

Nie dane mi było nigdy pograć w DJ Hero, ale sądzę, że jej twórcom powinny na konta spływać wiekuiste wypłaty (chociaż znając politykę Activision to na kimś z zarządu się to moje życzenie spełni). A wiesz czemu?

Ścieżka dźwiękowa zawiera bowiem taki jeden, tyci, całkiem chwytliwy mash-up.


YEAH! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Proszę, pozwól mi przedstawić sobie wybitność tego kawałka w trzech przejrzystych, łatwych do szybkiego przyswojenia punktach. Otóż zawiera on:

  • Soulowe brzmienie Marvina
  • Lockowo-elektroniczna perkusja
  • Klimat Gorillaz

 Dajcie. Mi. Imprezę.

Choćby teraz.

A co Ciebie ciągnie na parkiet?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies