Dzień 9/30 – Piosenka Wołająca Do Tańca

 

Czas na boogie. Lista wyzwania kulturalnie mnie dzisiaj trąciła bioderkiem o piosenkę, która wręcz grabiami wygania na parkiet (skorośmy ostatnio pośpiewali, pora się poruszać). Wbrew pozorom wybór był prościutki. Choć znam wiele imprezowych piosenek (czteropłytowe wydawnictwo najlepszego disco w historii piechotą nie chodzi), tylko jedna ma równie wszechogarniającą moc.

 Marvin Gaye vs. Gorillaz 

Nie dane mi było nigdy pograć w DJ Hero, ale sądzę, że jej twórcom powinny na konta spływać wiekuiste wypłaty (chociaż znając politykę Activision to na kimś z zarządu się to moje życzenie spełni). A wiesz czemu?

Ścieżka dźwiękowa zawiera bowiem taki jeden, tyci, całkiem chwytliwy mash-up.


YEAH! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Proszę, pozwól mi przedstawić sobie wybitność tego kawałka w trzech przejrzystych, łatwych do szybkiego przyswojenia punktach. Otóż zawiera on:

  • Soulowe brzmienie Marvina
  • Lockowo-elektroniczna perkusja
  • Klimat Gorillaz

 Dajcie. Mi. Imprezę.

Choćby teraz.

A co Ciebie ciągnie na parkiet?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies