Dzień 9/30 – Piosenka Wołająca Do Tańca

 

Czas na boogie. Lista wyzwania kulturalnie mnie dzisiaj trąciła bioderkiem o piosenkę, która wręcz grabiami wygania na parkiet (skorośmy ostatnio pośpiewali, pora się poruszać). Wbrew pozorom wybór był prościutki. Choć znam wiele imprezowych piosenek (czteropłytowe wydawnictwo najlepszego disco w historii piechotą nie chodzi), tylko jedna ma równie wszechogarniającą moc.

 Marvin Gaye vs. Gorillaz 

Nie dane mi było nigdy pograć w DJ Hero, ale sądzę, że jej twórcom powinny na konta spływać wiekuiste wypłaty (chociaż znając politykę Activision to na kimś z zarządu się to moje życzenie spełni). A wiesz czemu?

Ścieżka dźwiękowa zawiera bowiem taki jeden, tyci, całkiem chwytliwy mash-up.


YEAH! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Proszę, pozwól mi przedstawić sobie wybitność tego kawałka w trzech przejrzystych, łatwych do szybkiego przyswojenia punktach. Otóż zawiera on:

  • Soulowe brzmienie Marvina
  • Lockowo-elektroniczna perkusja
  • Klimat Gorillaz

 Dajcie. Mi. Imprezę.

Choćby teraz.

A co Ciebie ciągnie na parkiet?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies