Dzień 7/30 – Piosenka Związana z Wydarzeniem

 

Dwa dni temu napisałem notkę poświęconą piosence związanej z miejscem. Dzisiaj czeka na Ciebie wpis siostrzany, tyle że tym razem lista wyzwania chciała ode mnie utwór skojarzony z jakimś wydarzeniem. Wybór trwał precyzyjnie 0,1 sekundy.

 Deadmau5 – Ghost ‘n Stuff 

Nie, nie mylisz się. To znowu ten sam filmik, który wpychałem gdzie tylko się dało (czyli w tej i tej notce oraz (chyba) parokrotnie na naszym fanpage’u). Ale cóż może zwykły śmiertelnik, wobec równie kuszącej potęgi? Nic, oto co może.


Epic. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Poza tym, hej, na koncercie było praktycznie tak samo. Wspomnienie uspokajającego się na chwilę tłumu, ciemniejącej sceny i skrzypiącego zwiastuna zbliżającej się nieuchronnie eksplozji pozostanie mi już do końca życia. I dobrze, bo to piękne wspomnienie.

Chociaż żebra czułem potem przez kilka tygodni.

A Ty masz piosenkę związaną z wydarzeniem?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies