Dzień 7/30 – Piosenka Związana z Wydarzeniem

 

Dwa dni temu napisałem notkę poświęconą piosence związanej z miejscem. Dzisiaj czeka na Ciebie wpis siostrzany, tyle że tym razem lista wyzwania chciała ode mnie utwór skojarzony z jakimś wydarzeniem. Wybór trwał precyzyjnie 0,1 sekundy.

 Deadmau5 – Ghost ‘n Stuff 

Nie, nie mylisz się. To znowu ten sam filmik, który wpychałem gdzie tylko się dało (czyli w tej i tej notce oraz (chyba) parokrotnie na naszym fanpage’u). Ale cóż może zwykły śmiertelnik, wobec równie kuszącej potęgi? Nic, oto co może.


Epic. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Poza tym, hej, na koncercie było praktycznie tak samo. Wspomnienie uspokajającego się na chwilę tłumu, ciemniejącej sceny i skrzypiącego zwiastuna zbliżającej się nieuchronnie eksplozji pozostanie mi już do końca życia. I dobrze, bo to piękne wspomnienie.

Chociaż żebra czułem potem przez kilka tygodni.

A Ty masz piosenkę związaną z wydarzeniem?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies