Dzień 5/30 – Piosenka, Która Mi Kogoś Przypomina

 

I znowu coś przyjemnego! Dziś lista wyzwania nakłania mnie do znalezienia utworu, który z kimś mi się kojarzy (o ileż to fajniejsze niż poprzednie szukanie piosenki, która dołuje). Jasne, przyznaję się, przez chwilę miałem ochotę dla żartu opublikować jedną z piosenek Ryszarda Rynkowskiego i napisać, że przypomina mi ona Ryszarda Rynkowskiego (przebiegłe, nie?). Doszedłem jednak do wniosku, że mam chyba lepszy pomysł.

 Hall & Oates – You Make My Dreams 

500 Days Of Summer to moja najściślejsza czołówka filmów o uczuciach. Widziałem ją już kilka razy i dobrze wiem, że na wiosnę znowu będę miał ochotę. Najbardziej charakterystyczna melodia z filmu przypomina mi z kolei o pewnej osobie, która należy do najściślejszej czołówki moich bliskich.


Moment z ptaszkiem <3 (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Dziś, wyjątkowo, za wiele tutaj nie napiszę. Bo i nie ma po co.

Ta Osobo, pozdrawiam Cię. Wiesz, że o Tobie piszę. I życzę Ci dużo dobrego :)

A Ty masz piosenkę, która Ci kogoś przypomina?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies