Dzień 5/30 – Piosenka, Która Mi Kogoś Przypomina

 

I znowu coś przyjemnego! Dziś lista wyzwania nakłania mnie do znalezienia utworu, który z kimś mi się kojarzy (o ileż to fajniejsze niż poprzednie szukanie piosenki, która dołuje). Jasne, przyznaję się, przez chwilę miałem ochotę dla żartu opublikować jedną z piosenek Ryszarda Rynkowskiego i napisać, że przypomina mi ona Ryszarda Rynkowskiego (przebiegłe, nie?). Doszedłem jednak do wniosku, że mam chyba lepszy pomysł.

 Hall & Oates – You Make My Dreams 

500 Days Of Summer to moja najściślejsza czołówka filmów o uczuciach. Widziałem ją już kilka razy i dobrze wiem, że na wiosnę znowu będę miał ochotę. Najbardziej charakterystyczna melodia z filmu przypomina mi z kolei o pewnej osobie, która należy do najściślejszej czołówki moich bliskich.


Moment z ptaszkiem <3 (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Dziś, wyjątkowo, za wiele tutaj nie napiszę. Bo i nie ma po co.

Ta Osobo, pozdrawiam Cię. Wiesz, że o Tobie piszę. I życzę Ci dużo dobrego :)

A Ty masz piosenkę, która Ci kogoś przypomina?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies