Dzień 5/30 – Piosenka, Która Mi Kogoś Przypomina

 

I znowu coś przyjemnego! Dziś lista wyzwania nakłania mnie do znalezienia utworu, który z kimś mi się kojarzy (o ileż to fajniejsze niż poprzednie szukanie piosenki, która dołuje). Jasne, przyznaję się, przez chwilę miałem ochotę dla żartu opublikować jedną z piosenek Ryszarda Rynkowskiego i napisać, że przypomina mi ona Ryszarda Rynkowskiego (przebiegłe, nie?). Doszedłem jednak do wniosku, że mam chyba lepszy pomysł.

 Hall & Oates – You Make My Dreams 

500 Days Of Summer to moja najściślejsza czołówka filmów o uczuciach. Widziałem ją już kilka razy i dobrze wiem, że na wiosnę znowu będę miał ochotę. Najbardziej charakterystyczna melodia z filmu przypomina mi z kolei o pewnej osobie, która należy do najściślejszej czołówki moich bliskich.


Moment z ptaszkiem <3 (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Dziś, wyjątkowo, za wiele tutaj nie napiszę. Bo i nie ma po co.

Ta Osobo, pozdrawiam Cię. Wiesz, że o Tobie piszę. I życzę Ci dużo dobrego :)

A Ty masz piosenkę, która Ci kogoś przypomina?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies