Dzień 30/30 – Moja Ulubiona Piosenka Sprzed Roku

 

Rok. Matko, ile to czasu. Choć dwa dni temu pisałem o piosence z dzieciństwa, wydaje mi się ona o wiele bliższa, niż ta, którą lista wyzwania każe mi znaleźć dzisiaj. Wspomnienia z czasów przedszkola i wcześniejszych są jakieś takie stałe, po prostu je mamy. Wspomnienia sprzed roku są zupełnie inne. Z dnia na dzień zmieniają się nasze emocje, z dnia na dzień każde z wydarzeń ma dla nas inną wagę. Wszystko jest płynne.

 Yiruma – The River Flows In You 

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Katowałem go całą zeszłą jesień, zimę i początki wiosny.

Znaczy, i tak słucham go prawie codziennie, nadal. Ale wtedy dominował szczególnie.

Kocham ten utwór.

A co grało rok temu Tobie?

Uroczyste zakończenie Wyzwania już za tydzień :)

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies