Dzień 30/30 – Moja Ulubiona Piosenka Sprzed Roku

 

Rok. Matko, ile to czasu. Choć dwa dni temu pisałem o piosence z dzieciństwa, wydaje mi się ona o wiele bliższa, niż ta, którą lista wyzwania każe mi znaleźć dzisiaj. Wspomnienia z czasów przedszkola i wcześniejszych są jakieś takie stałe, po prostu je mamy. Wspomnienia sprzed roku są zupełnie inne. Z dnia na dzień zmieniają się nasze emocje, z dnia na dzień każde z wydarzeń ma dla nas inną wagę. Wszystko jest płynne.

 Yiruma – The River Flows In You 

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Katowałem go całą zeszłą jesień, zimę i początki wiosny.

Znaczy, i tak słucham go prawie codziennie, nadal. Ale wtedy dominował szczególnie.

Kocham ten utwór.

A co grało rok temu Tobie?

Uroczyste zakończenie Wyzwania już za tydzień :)

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies