Dzień 30/30 – Moja Ulubiona Piosenka Sprzed Roku

 

Rok. Matko, ile to czasu. Choć dwa dni temu pisałem o piosence z dzieciństwa, wydaje mi się ona o wiele bliższa, niż ta, którą lista wyzwania każe mi znaleźć dzisiaj. Wspomnienia z czasów przedszkola i wcześniejszych są jakieś takie stałe, po prostu je mamy. Wspomnienia sprzed roku są zupełnie inne. Z dnia na dzień zmieniają się nasze emocje, z dnia na dzień każde z wydarzeń ma dla nas inną wagę. Wszystko jest płynne.

 Yiruma – The River Flows In You 

(jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Katowałem go całą zeszłą jesień, zimę i początki wiosny.

Znaczy, i tak słucham go prawie codziennie, nadal. Ale wtedy dominował szczególnie.

Kocham ten utwór.

A co grało rok temu Tobie?

Uroczyste zakończenie Wyzwania już za tydzień :)

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies