Dzień 29/30 – Piosenka Z Mojego Dzieciństwa

 

Hyhyhy. Ostatnio trochę Cię uspokoiłem, pora ten fakt odkręcić. Lista wyzwania przypomniała mi piosenkę, która nie dość, że podnosi ciśnienie, to jeszcze skutecznie ukrywa swoje prawdziwe zamiary przed nic nie spodziewającymi się uszami dziecka. To ci dopiero, cwana.

 Marek Kondrat – Mydełko Fa 

Kojarzysz może, że wraz z wiekiem zauważamy coraz więcej zboczonych rzeczy w najbardziej nawet niewinnych sytuacjach? Znienacka Akademia Pana Kleksa daje nam po oczach doborem uczniów i ich stosunkiem do nauczyciela. Nagle przeszkadza nam fakt, że Tomek Sawyer uciekł w świat z dorosłym, czarnoskórym mężczyzną.

No, to mnie spotkała historia na odwrót.

Sialalalalala. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

NAPRAWDĘ nie miałem pojęcia o czym jest ta piosenka. Zresztą – skąd mogłem mieć, cudem sięgałem głową ponad stół.

Ciężko jest mieć te kilka latek i nie lubić piosenki o mydełku fa. Nie wiem o co chodzi w ogóle.

A jaka jest Twoja piosenka z dzieciństwa? ;)

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies