Dzień 28/30 – Piosenka, Która Mnie Uspokaja

 

Przed dwoma dniami podzieliłem się z Tobą piosenką, którą chciałbym umieć grać. Tak się złożyło (zupełnie niechcący, oczywiście), że była to melodia bardzo spokojna i wyciszająca. Dzisiejsza lista wyzwania podtrzymuje ten nastrój. Weź głęboki oddech i uwolnij myśli.

 Children Building This Rainman Out Of Snow 

The Tumbled Sea. Tego kompozytora już Ci przedstawiałem. Siedzi gdzieś w Bostonie, gra na masie instrumentów (pewnie naraz, jak go znam) i tworzy takie kompozycje, że aż szkoda słów.

Niech zatem przemówi muzyka.

Ciiiiiiiiii. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

A jaka muzyka uspokaja Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies