Dzień 28/30 – Piosenka, Która Mnie Uspokaja

 

Przed dwoma dniami podzieliłem się z Tobą piosenką, którą chciałbym umieć grać. Tak się złożyło (zupełnie niechcący, oczywiście), że była to melodia bardzo spokojna i wyciszająca. Dzisiejsza lista wyzwania podtrzymuje ten nastrój. Weź głęboki oddech i uwolnij myśli.

 Children Building This Rainman Out Of Snow 

The Tumbled Sea. Tego kompozytora już Ci przedstawiałem. Siedzi gdzieś w Bostonie, gra na masie instrumentów (pewnie naraz, jak go znam) i tworzy takie kompozycje, że aż szkoda słów.

Niech zatem przemówi muzyka.

Ciiiiiiiiii. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

A jaka muzyka uspokaja Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies