Dzień 28/30 – Piosenka, Która Mnie Uspokaja

 

Przed dwoma dniami podzieliłem się z Tobą piosenką, którą chciałbym umieć grać. Tak się złożyło (zupełnie niechcący, oczywiście), że była to melodia bardzo spokojna i wyciszająca. Dzisiejsza lista wyzwania podtrzymuje ten nastrój. Weź głęboki oddech i uwolnij myśli.

 Children Building This Rainman Out Of Snow 

The Tumbled Sea. Tego kompozytora już Ci przedstawiałem. Siedzi gdzieś w Bostonie, gra na masie instrumentów (pewnie naraz, jak go znam) i tworzy takie kompozycje, że aż szkoda słów.

Niech zatem przemówi muzyka.

Ciiiiiiiiii. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

A jaka muzyka uspokaja Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies