Dzień 24/30 – Piosenka Na Moją Imprezę

 

Wracamy do przyziemności. O piosence na mój ślub już było, dzisiaj lista wyzwania zakłada marynarkę i postanawia odwiedzić dobry klub. Czekając na nocny, chowa się przed deszczem i do mnie dzwoni. Pyta się, co też zapuszczę koło północy, bo będzie ze znajomymi wbijać. A ja bez chwili wahania odpowiadam.

 The Subs – Mitsubitchi 

Dobierający się do Twoich żeber bas. Podły, arytmiczny lead. Wrzeszczący ludzie.

Surrender to the beat. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Kilka tygodni temu przez Warszawę przetaczała się potężna burza. Drzewa zamiatały chodniki, samochodom co chwilę odpalały się alarmy, nad dachami latały zdezorientowane krowy. A ja bezpiecznie zaszyty w bunkrze własnego pokoju zapodałem w przestrzeń Mitsubitchi. Patrzyłem się na uderzające po dachowych antenach pioruny. Czekałem, czy któryś z grzmotów zgra mi się z rytmem. I wiesz co?

Zgrał się.

A co odpala imprezę u Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka stąd. Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies