Dzień 24/30 – Piosenka Na Moją Imprezę

 

Wracamy do przyziemności. O piosence na mój ślub już było, dzisiaj lista wyzwania zakłada marynarkę i postanawia odwiedzić dobry klub. Czekając na nocny, chowa się przed deszczem i do mnie dzwoni. Pyta się, co też zapuszczę koło północy, bo będzie ze znajomymi wbijać. A ja bez chwili wahania odpowiadam.

 The Subs – Mitsubitchi 

Dobierający się do Twoich żeber bas. Podły, arytmiczny lead. Wrzeszczący ludzie.

Surrender to the beat. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Kilka tygodni temu przez Warszawę przetaczała się potężna burza. Drzewa zamiatały chodniki, samochodom co chwilę odpalały się alarmy, nad dachami latały zdezorientowane krowy. A ja bezpiecznie zaszyty w bunkrze własnego pokoju zapodałem w przestrzeń Mitsubitchi. Patrzyłem się na uderzające po dachowych antenach pioruny. Czekałem, czy któryś z grzmotów zgra mi się z rytmem. I wiesz co?

Zgrał się.

A co odpala imprezę u Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka stąd. Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies