Dzień 23/30 – Piosenka Na Mój Ślub

 

Nie wybiegam tak daleko w przyszłość sam z siebie. No, ale czego się nie robi dla listy wyzwania. Dwa dni temu umieściłem smutną piosenkę, trzeba sobie teraz jakoś humor poprawić. Ślub to całkiem dobra okazja, nie?

 Johan Pachelbel – Canon in D 

Zostanę zaraz dogłębnie zbesztany za podręcznikowy wręcz brak oryginalności, ale ja wtedy obronię się pytaniem: i co z tego? Uwielbiam ten utwór, kręcą mnie ogólnie pojmowane ważne momenty (a własny ślub za taki odbieram) i lubię od czasu do czasu poczuć się jak w filmie. A kto się do takiej scenerii lepiej nadaje niż stary, dobry Johan? Nikt.

Aha, to to! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Jeśli będę pamiętał, wpadnę tutaj za te kilka lat i powiem Ci, czy faktycznie było tak fajnie :)

A co by szło na Twoim ślubie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies