Dzień 23/30 – Piosenka Na Mój Ślub

 

Nie wybiegam tak daleko w przyszłość sam z siebie. No, ale czego się nie robi dla listy wyzwania. Dwa dni temu umieściłem smutną piosenkę, trzeba sobie teraz jakoś humor poprawić. Ślub to całkiem dobra okazja, nie?

 Johan Pachelbel – Canon in D 

Zostanę zaraz dogłębnie zbesztany za podręcznikowy wręcz brak oryginalności, ale ja wtedy obronię się pytaniem: i co z tego? Uwielbiam ten utwór, kręcą mnie ogólnie pojmowane ważne momenty (a własny ślub za taki odbieram) i lubię od czasu do czasu poczuć się jak w filmie. A kto się do takiej scenerii lepiej nadaje niż stary, dobry Johan? Nikt.

Aha, to to! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Jeśli będę pamiętał, wpadnę tutaj za te kilka lat i powiem Ci, czy faktycznie było tak fajnie :)

A co by szło na Twoim ślubie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies