Dzień 22/30 – Piosenka, Której Słucham, Gdy Jest Smutno

 

Zostałem dzisiaj rano poproszony przez listę wyzwania o piosenkę, która idzie w parze z szarymi emocjami. Ot tak, bo dwa dni temu szło o utwór pogodny. Żeby na blogu za wesoło nie było.

 James Morrison – Better Man 

Ja już kiedyś o tej balladzie pisałem. Wbrew pozorom, dobrze mi się kojarzy.

Dobrze, ale smutno.

No ma klimacik, ma. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ma w sobie coś z pustego pomieszczenia, pustej szklanki, pustego spojrzenia.

To pewnie przez ten półkrzyk pod koniec.

A co wycisza Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies