Dzień 21/30 – Piosenka, Której Słucham, Gdy Jest Dobrze

 

Po ostatnim wpisie, tym o piosence pod wkurzenie, pora na kontrast (dbanie o właściwy balans nastroju w kolejnych notkach to jeden z najważniejszych obowiązków blogera, serio). Dlatego też dzisiaj lista wyzwania sugeruje piosenkę, której słucham, gdy jest wszystko okej. 

 Gonzales – Take Me To Broadway 

Tego typu kawałków znam grube setki (jak nie tysiące). Dlatego też zdecydowałem się podrzucić Ci jeden z ostatnio odkrytych. Kryterium równie dobre, co każde inne, a przynajmniej relatywnie mało krzywdzące dla ogromu niewybranych piosenek.

Poczuj rytm! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Z góry zaznaczam, że nie ogarniam teledysku. Nuta jest za to bardzo konkretna. Leciała mi jakoś w sierpniu podczas przejazdu przez jeden z bielańskich wiaduktów i została mi w głowie pojedyncza migawka – wczesny wieczór, dojmujący gorąc, spokój wakacyjnych dni i Gonzales na uszach.

Rewelacja.

A przy czym Ty chillujesz?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies