Dzień 21/30 – Piosenka, Której Słucham, Gdy Jest Dobrze

 

Po ostatnim wpisie, tym o piosence pod wkurzenie, pora na kontrast (dbanie o właściwy balans nastroju w kolejnych notkach to jeden z najważniejszych obowiązków blogera, serio). Dlatego też dzisiaj lista wyzwania sugeruje piosenkę, której słucham, gdy jest wszystko okej. 

 Gonzales – Take Me To Broadway 

Tego typu kawałków znam grube setki (jak nie tysiące). Dlatego też zdecydowałem się podrzucić Ci jeden z ostatnio odkrytych. Kryterium równie dobre, co każde inne, a przynajmniej relatywnie mało krzywdzące dla ogromu niewybranych piosenek.

Poczuj rytm! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Z góry zaznaczam, że nie ogarniam teledysku. Nuta jest za to bardzo konkretna. Leciała mi jakoś w sierpniu podczas przejazdu przez jeden z bielańskich wiaduktów i została mi w głowie pojedyncza migawka – wczesny wieczór, dojmujący gorąc, spokój wakacyjnych dni i Gonzales na uszach.

Rewelacja.

A przy czym Ty chillujesz?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies