Dzień 21/30 – Piosenka, Której Słucham, Gdy Jest Dobrze

 

Po ostatnim wpisie, tym o piosence pod wkurzenie, pora na kontrast (dbanie o właściwy balans nastroju w kolejnych notkach to jeden z najważniejszych obowiązków blogera, serio). Dlatego też dzisiaj lista wyzwania sugeruje piosenkę, której słucham, gdy jest wszystko okej. 

 Gonzales – Take Me To Broadway 

Tego typu kawałków znam grube setki (jak nie tysiące). Dlatego też zdecydowałem się podrzucić Ci jeden z ostatnio odkrytych. Kryterium równie dobre, co każde inne, a przynajmniej relatywnie mało krzywdzące dla ogromu niewybranych piosenek.

Poczuj rytm! (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Z góry zaznaczam, że nie ogarniam teledysku. Nuta jest za to bardzo konkretna. Leciała mi jakoś w sierpniu podczas przejazdu przez jeden z bielańskich wiaduktów i została mi w głowie pojedyncza migawka – wczesny wieczór, dojmujący gorąc, spokój wakacyjnych dni i Gonzales na uszach.

Rewelacja.

A przy czym Ty chillujesz?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies