Dzień 20/30 – Piosenka, Której Słucham Gdy Jestem Zły

 

Suuuuuper, wstydliwych notek ciąg dalszy. Dwa dni temu pokazałem Ci mój ulubiony album, dzisiaj będzie młodzieżowo i wrócimy do barwnych czasów pierwszej licealnej. Listo wyzwania, lepiej zmień wątek, bo się pogniewamy.

 Three Days Grace – Riot 

Powiem Ci, że nie byłem jakoś poważnie wkurzony już przynajmniej od kilku miesięcy. Staram się żyć podejściem wykluczającym gniew z odruchowych reakcji i nawet się udaje (jej!).

Ale, ale. Nie zawsze tak było.

O jak młodzieżowo, o jak bardzo. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Pamiętam jak przez mgłę powrót do domu z jakiegoś wybitnie denerwującego wydarzenia (klasówka? marne spotkanie? Nie pomnę). Siedziałem wtedy w tramwaju, deszcz ostro siekł o szyby, podle trzeszczała podłoga. A ja słuchałem powyższego kawałka i strasznie się w tę sytuację wczuwałem.

Był hejt, był.

A co upuszcza emocji Tobie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka z nagłówka pochodzi z soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies