Dzień 20/30 – Piosenka, Której Słucham Gdy Jestem Zły

 

Suuuuuper, wstydliwych notek ciąg dalszy. Dwa dni temu pokazałem Ci mój ulubiony album, dzisiaj będzie młodzieżowo i wrócimy do barwnych czasów pierwszej licealnej. Listo wyzwania, lepiej zmień wątek, bo się pogniewamy.

 Three Days Grace – Riot 

Powiem Ci, że nie byłem jakoś poważnie wkurzony już przynajmniej od kilku miesięcy. Staram się żyć podejściem wykluczającym gniew z odruchowych reakcji i nawet się udaje (jej!).

Ale, ale. Nie zawsze tak było.

O jak młodzieżowo, o jak bardzo. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Pamiętam jak przez mgłę powrót do domu z jakiegoś wybitnie denerwującego wydarzenia (klasówka? marne spotkanie? Nie pomnę). Siedziałem wtedy w tramwaju, deszcz ostro siekł o szyby, podle trzeszczała podłoga. A ja słuchałem powyższego kawałka i strasznie się w tę sytuację wczuwałem.

Był hejt, był.

A co upuszcza emocji Tobie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka z nagłówka pochodzi z soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies