Dzień 20/30 – Piosenka, Której Słucham Gdy Jestem Zły

 

Suuuuuper, wstydliwych notek ciąg dalszy. Dwa dni temu pokazałem Ci mój ulubiony album, dzisiaj będzie młodzieżowo i wrócimy do barwnych czasów pierwszej licealnej. Listo wyzwania, lepiej zmień wątek, bo się pogniewamy.

 Three Days Grace – Riot 

Powiem Ci, że nie byłem jakoś poważnie wkurzony już przynajmniej od kilku miesięcy. Staram się żyć podejściem wykluczającym gniew z odruchowych reakcji i nawet się udaje (jej!).

Ale, ale. Nie zawsze tak było.

O jak młodzieżowo, o jak bardzo. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Pamiętam jak przez mgłę powrót do domu z jakiegoś wybitnie denerwującego wydarzenia (klasówka? marne spotkanie? Nie pomnę). Siedziałem wtedy w tramwaju, deszcz ostro siekł o szyby, podle trzeszczała podłoga. A ja słuchałem powyższego kawałka i strasznie się w tę sytuację wczuwałem.

Był hejt, był.

A co upuszcza emocji Tobie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Fotka z nagłówka pochodzi z soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies