Dzień 19/30 – Piosenka Z Mojego Ulubionego Albumu

 

Ojoj, to będzie bardzo wstydliwy wpis. W przeciwieństwie do neutralnej piosenki sprzed dwóch dni (takiej, którą chciałbym usłyszeć w radio), teraz mam zająć się kawałkiem z mojej ulubionej płyty. Oj, listo wyzwania, podła kreaturo. Musiałaś to wyciągać na światło dzienne, tak?

 Duffy – Distant Dreamer 

Z różnych powodów (czytaj: nieogarnięcia), pojechałem na wakacje 2008 mając przy sobie tylko i wyłącznie pierwszy krążek Duffy. Przesłuchałem go zatem zdrowe kilkadziesiąt razy. I tak mi już zostało.

Since 2008 <3 (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Do dzisiaj nie znalazłem pojedynczego albumu, który uwielbiałbym równie mocno. Każdą jedną piosenkę mogę przesłuchiwać choćby i codziennie, i wio, żadnego zmęczenia materiału. Ale jeśli mam wybrać ten najlepszy z najlepszych – niech będzie nim Distant Dreamer. Za aranżację i refren.

Za wszystko.

A jaki jest Twój ulubiony album?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies