Dzień 19/30 – Piosenka Z Mojego Ulubionego Albumu

 

Ojoj, to będzie bardzo wstydliwy wpis. W przeciwieństwie do neutralnej piosenki sprzed dwóch dni (takiej, którą chciałbym usłyszeć w radio), teraz mam zająć się kawałkiem z mojej ulubionej płyty. Oj, listo wyzwania, podła kreaturo. Musiałaś to wyciągać na światło dzienne, tak?

 Duffy – Distant Dreamer 

Z różnych powodów (czytaj: nieogarnięcia), pojechałem na wakacje 2008 mając przy sobie tylko i wyłącznie pierwszy krążek Duffy. Przesłuchałem go zatem zdrowe kilkadziesiąt razy. I tak mi już zostało.

Since 2008 <3 (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Do dzisiaj nie znalazłem pojedynczego albumu, który uwielbiałbym równie mocno. Każdą jedną piosenkę mogę przesłuchiwać choćby i codziennie, i wio, żadnego zmęczenia materiału. Ale jeśli mam wybrać ten najlepszy z najlepszych – niech będzie nim Distant Dreamer. Za aranżację i refren.

Za wszystko.

A jaki jest Twój ulubiony album?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies