Dzień 19/30 – Piosenka Z Mojego Ulubionego Albumu

 

Ojoj, to będzie bardzo wstydliwy wpis. W przeciwieństwie do neutralnej piosenki sprzed dwóch dni (takiej, którą chciałbym usłyszeć w radio), teraz mam zająć się kawałkiem z mojej ulubionej płyty. Oj, listo wyzwania, podła kreaturo. Musiałaś to wyciągać na światło dzienne, tak?

 Duffy – Distant Dreamer 

Z różnych powodów (czytaj: nieogarnięcia), pojechałem na wakacje 2008 mając przy sobie tylko i wyłącznie pierwszy krążek Duffy. Przesłuchałem go zatem zdrowe kilkadziesiąt razy. I tak mi już zostało.

Since 2008 <3 (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Do dzisiaj nie znalazłem pojedynczego albumu, który uwielbiałbym równie mocno. Każdą jedną piosenkę mogę przesłuchiwać choćby i codziennie, i wio, żadnego zmęczenia materiału. Ale jeśli mam wybrać ten najlepszy z najlepszych – niech będzie nim Distant Dreamer. Za aranżację i refren.

Za wszystko.

A jaki jest Twój ulubiony album?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies