Dzień 18/30 – Piosenka, Którą Chciałbym Usłyszeć w Radio

 

Jako że ostatnio ustaliliśmy już, jaką piosenkę słyszę w radio najczęściej – dzisiaj lista wyzwania sugeruje piosenkę, którą usłyszeć bym dopiero chciał. Przyszło mi do głowy sporo tytułów, ale jeden konkretny wygrał bezsprzecznie. 

 The Tallest Man On Earth – King Of Spain 

Kristian Matsson miał u mnie, całkiem niedawno, prywatną notkę. Facet ma świetny styl, bardzo (powtórzę: bardzo) charakterystyczny głos i niesamowite wyczucie do tekstów. Ale! Jedna z jego piosenek zasługuje na osobne oklaski (właśnie przez wzgląd na absolutnie mistrzowskie słowa).

Cudeńko. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Fajnie byłoby wychodzić z Empiku w dużym centrum handlowym i zorientować się, że właśnie słyszę King of Spain. Że niszowy, norweski gitarzysta przebił się do polskich, komercyjnych stacji radiowych.

Kto wie? Może się doczekam?

A co Tobie się marzy w radio?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies