Dzień 18/30 – Piosenka, Którą Chciałbym Usłyszeć w Radio

 

Jako że ostatnio ustaliliśmy już, jaką piosenkę słyszę w radio najczęściej – dzisiaj lista wyzwania sugeruje piosenkę, którą usłyszeć bym dopiero chciał. Przyszło mi do głowy sporo tytułów, ale jeden konkretny wygrał bezsprzecznie. 

 The Tallest Man On Earth – King Of Spain 

Kristian Matsson miał u mnie, całkiem niedawno, prywatną notkę. Facet ma świetny styl, bardzo (powtórzę: bardzo) charakterystyczny głos i niesamowite wyczucie do tekstów. Ale! Jedna z jego piosenek zasługuje na osobne oklaski (właśnie przez wzgląd na absolutnie mistrzowskie słowa).

Cudeńko. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Fajnie byłoby wychodzić z Empiku w dużym centrum handlowym i zorientować się, że właśnie słyszę King of Spain. Że niszowy, norweski gitarzysta przebił się do polskich, komercyjnych stacji radiowych.

Kto wie? Może się doczekam?

A co Tobie się marzy w radio?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies