Dzień 17/30 – Piosenka, Którą Często Słyszę W Radio

 

Każdy z nas ma taki utwór, na który regularnie trafia w różnych okolicznościach. Na przykład podczas niezobowiązującego słuchania losowej stacji radiowej. Tak, ja też mam taką piosenkę (mam nadzieję, że mi się nie przeje za szybko). A dzięki liście wyzwania poznasz jej tytuł już dzisiaj (no przecież wiem, że to było Twoje marzenie).

 Krzysztof Krawczyk – Parostatek 

Nie wiem jak to się dzieje, jaka moc lub siła powoduje taki stan rzeczy. Naprawdę, nie wiem. Ale nie jestem w stanie mieć włączonego odbiornika radiowego dłużej niż półtorej godziny bez przynajmniej pojedynczej emisji tego legendarnego przeboju.

Uwielbiam. Po prostu uwielbiam. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ale wiesz co? To super!

Parostaaaaaaaaaaaatkieeem, w pięęęęęęęękny reeeeeeeeeeeeeeeejs!

A co często leci w radio u Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies