Dzień 17/30 – Piosenka, Którą Często Słyszę W Radio

 

Każdy z nas ma taki utwór, na który regularnie trafia w różnych okolicznościach. Na przykład podczas niezobowiązującego słuchania losowej stacji radiowej. Tak, ja też mam taką piosenkę (mam nadzieję, że mi się nie przeje za szybko). A dzięki liście wyzwania poznasz jej tytuł już dzisiaj (no przecież wiem, że to było Twoje marzenie).

 Krzysztof Krawczyk – Parostatek 

Nie wiem jak to się dzieje, jaka moc lub siła powoduje taki stan rzeczy. Naprawdę, nie wiem. Ale nie jestem w stanie mieć włączonego odbiornika radiowego dłużej niż półtorej godziny bez przynajmniej pojedynczej emisji tego legendarnego przeboju.

Uwielbiam. Po prostu uwielbiam. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ale wiesz co? To super!

Parostaaaaaaaaaaaatkieeem, w pięęęęęęęękny reeeeeeeeeeeeeeeejs!

A co często leci w radio u Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies