Dzień 17/30 – Piosenka, Którą Często Słyszę W Radio

 

Każdy z nas ma taki utwór, na który regularnie trafia w różnych okolicznościach. Na przykład podczas niezobowiązującego słuchania losowej stacji radiowej. Tak, ja też mam taką piosenkę (mam nadzieję, że mi się nie przeje za szybko). A dzięki liście wyzwania poznasz jej tytuł już dzisiaj (no przecież wiem, że to było Twoje marzenie).

 Krzysztof Krawczyk – Parostatek 

Nie wiem jak to się dzieje, jaka moc lub siła powoduje taki stan rzeczy. Naprawdę, nie wiem. Ale nie jestem w stanie mieć włączonego odbiornika radiowego dłużej niż półtorej godziny bez przynajmniej pojedynczej emisji tego legendarnego przeboju.

Uwielbiam. Po prostu uwielbiam. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ale wiesz co? To super!

Parostaaaaaaaaaaaatkieeem, w pięęęęęęęękny reeeeeeeeeeeeeeeejs!

A co często leci w radio u Ciebie?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies