Dzień 15/30 – Piosenka, Która Mnie Opisuje

 

Druga z zabawnie prywatnych notek. Dwa dni temu pokazałem Ci piosenkę, o którą w życiu nikt by mnie nie podejrzewał. Dzisiaj lista wyzwania ładnie mnie prosi o kawałek, który ma mnie w jakimś tam stopniu opisać. I wiesz co?

Ty mi powiedz!

Uznałem, że tak będzie zabawniej :)

Swój typ możesz mi podesłać w komentarzu pod tą notką lub na Facebooku.

Aktualizacja: jedna z Czytelniczek rzuciła pomysłem, że za każdą piosenkę opisującą mnie muszę się odwdzięczyć piosenką określającą autora komentarza. Dobrze zatem, Rose, niech Ci będzie ;)

(Oj coś tak czuję, że powstanie z tego kiedyś osobny wpis…)

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies