Dzień 15/30 – Piosenka, Która Mnie Opisuje

 

Druga z zabawnie prywatnych notek. Dwa dni temu pokazałem Ci piosenkę, o którą w życiu nikt by mnie nie podejrzewał. Dzisiaj lista wyzwania ładnie mnie prosi o kawałek, który ma mnie w jakimś tam stopniu opisać. I wiesz co?

Ty mi powiedz!

Uznałem, że tak będzie zabawniej :)

Swój typ możesz mi podesłać w komentarzu pod tą notką lub na Facebooku.

Aktualizacja: jedna z Czytelniczek rzuciła pomysłem, że za każdą piosenkę opisującą mnie muszę się odwdzięczyć piosenką określającą autora komentarza. Dobrze zatem, Rose, niech Ci będzie ;)

(Oj coś tak czuję, że powstanie z tego kiedyś osobny wpis…)

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies