Dzień 15/30 – Piosenka, Która Mnie Opisuje

 

Druga z zabawnie prywatnych notek. Dwa dni temu pokazałem Ci piosenkę, o którą w życiu nikt by mnie nie podejrzewał. Dzisiaj lista wyzwania ładnie mnie prosi o kawałek, który ma mnie w jakimś tam stopniu opisać. I wiesz co?

Ty mi powiedz!

Uznałem, że tak będzie zabawniej :)

Swój typ możesz mi podesłać w komentarzu pod tą notką lub na Facebooku.

Aktualizacja: jedna z Czytelniczek rzuciła pomysłem, że za każdą piosenkę opisującą mnie muszę się odwdzięczyć piosenką określającą autora komentarza. Dobrze zatem, Rose, niech Ci będzie ;)

(Oj coś tak czuję, że powstanie z tego kiedyś osobny wpis…)

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies