Dzień 14/30 – Piosenka, O Którą By Mnie Nie Podejrzewano

 

Być może niektóre spośród moich dotychczasowych wyborów Cię zaciekawiły (na przykład piosenka związana z  czasem), ale jestem pewien, że żaden Cię nie zaskoczył. Dlatego też cieszy mnie dzisiejszy punkt na liście wyzwania. Piosenka, która by Ci nigdy, ale to nigdy nie przyszła do głowy podczas myślenia o mnie. (Zakładając oczywiście, że z jakiegoś powodu przyszedłbym Ci do głowy.)

 Ania Dąbrowska – Nigdy więcej nie tańcz ze mną 

Tak. Naprawdę lubię tę polską wokalistkę oraz jej trzecią płytę – W spodniach czy w sukience? Uważam, że jest wysokiej jakości i ma fajny nastrój.

(Przeżywam właśnie chwilę wahania, czy wysiedzieć dzielnie przed monitorem czy też truchtem zbiec do piwnicy w obawie przed szykowanymi właśnie na mnie dzidami).

Takie tam. Ale bardzo konkretne ‘takie tam’. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Jak to ładnie ujął w rozmowie z wokalistką Kuba Wojewódzki – gdy się Ciebie słucha, człowiek ma ochotę sobie odciąć genitalia. I coś w tym jest, pogodne piosenki Ani można znaleźć w jej repertuarze równie często, co najwyższej jakości gęsinę w stołecznym kebabie. Ale też i nie wszystko musi być wesołe.

A między nami mówiąc – wspomniana wyżej płytka to jeden z najlepszych mi znanych wspomagaczy mycia okien. Czas mija niepostrzeżenie.

Skuteczniejsza jest już chyba tylko RMF poplista ;)

A o jakiej piosence Ty nie mówisz znajomym?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies