Dzień 12/30 – Piosenka Zespołu, Którego Nie Trawię

 

Nie lubię pisać o rzeczach, których nie lubię. Niestety lista wyzwania zmusza mnie dzisiaj do odpłacenia się za minioną przyjemność napisania o moim ulubionym zespole. Karma.

 Radiohead – Creep 

Żeby nie było nieporozumień – piosenka pod spodem jest jedyną, którą z dorobku tej angielskiej grupy lubię. Nie znam z tytułów nic innego, a skoro piszę o mojej antysympatii, jakoś wybitnie poznawać nie chcę. Wrzucanie przypadkowego utworu też jest słabe.

Niech więc będzie coś ładnego.


Z jakiego to filmu?. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ych. Nie było źle. Chociaż i tak nie widzę głębszego sensu spędzania dni swojego życia przy akompaniamencie Radiohead. Wolę inne grupy.

A jakiego zespołu Ty nie lubisz?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies