Dzień 12/30 – Piosenka Zespołu, Którego Nie Trawię

 

Nie lubię pisać o rzeczach, których nie lubię. Niestety lista wyzwania zmusza mnie dzisiaj do odpłacenia się za minioną przyjemność napisania o moim ulubionym zespole. Karma.

 Radiohead – Creep 

Żeby nie było nieporozumień – piosenka pod spodem jest jedyną, którą z dorobku tej angielskiej grupy lubię. Nie znam z tytułów nic innego, a skoro piszę o mojej antysympatii, jakoś wybitnie poznawać nie chcę. Wrzucanie przypadkowego utworu też jest słabe.

Niech więc będzie coś ładnego.


Z jakiego to filmu?. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ych. Nie było źle. Chociaż i tak nie widzę głębszego sensu spędzania dni swojego życia przy akompaniamencie Radiohead. Wolę inne grupy.

A jakiego zespołu Ty nie lubisz?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies