Dzień 12/30 – Piosenka Zespołu, Którego Nie Trawię

 

Nie lubię pisać o rzeczach, których nie lubię. Niestety lista wyzwania zmusza mnie dzisiaj do odpłacenia się za minioną przyjemność napisania o moim ulubionym zespole. Karma.

 Radiohead – Creep 

Żeby nie było nieporozumień – piosenka pod spodem jest jedyną, którą z dorobku tej angielskiej grupy lubię. Nie znam z tytułów nic innego, a skoro piszę o mojej antysympatii, jakoś wybitnie poznawać nie chcę. Wrzucanie przypadkowego utworu też jest słabe.

Niech więc będzie coś ładnego.


Z jakiego to filmu?. (jeśli nie widzisz filmiku – link do Youtube)

Ych. Nie było źle. Chociaż i tak nie widzę głębszego sensu spędzania dni swojego życia przy akompaniamencie Radiohead. Wolę inne grupy.

A jakiego zespołu Ty nie lubisz?

Podejmij się wyzwania razem ze mną! Aby być na bieżąco, masz do wyboru:

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies