Dzień 10/30 – Piosenka, Która Mnie Usypia

 

Zmęczony tańczeniem z chęcią posłucham dzisiejszego punktu na liście wyzwania. Mam znaleźć piosenkę, która przebija najlepszą nawet kołysankę. Wycisza myśli, uspokaja wydarzenia i zaprasza do smacznego snu najwytrwalszych gajowych.

Ólafur Arnalds – Þú Ert Sólin 

(Nie martw się, ja też nie mam pojęcia, jak to się czyta.)

To, że zdecyduję się na islandzki ambient w stylu Sigur Rós, było oczywiste od pierwszej chwili. Ale samych Sigurów dawać tu nie chciałem. Oni są od wieczorów, poranków i samotności. The Tumbled Sea też celuje w inny nastrój. Wtem skojarzyłem. Od zasypiania to ja mam Ólafura.

https://youtube.com/watch?v=7RS2sfLkAqI

 (link do Youtube)

A jaka piosenka usypia Ciebie?

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies