Dzień 10/30 – Piosenka, Która Mnie Usypia

 

Zmęczony tańczeniem z chęcią posłucham dzisiejszego punktu na liście wyzwania. Mam znaleźć piosenkę, która przebija najlepszą nawet kołysankę. Wycisza myśli, uspokaja wydarzenia i zaprasza do smacznego snu najwytrwalszych gajowych.

Ólafur Arnalds – Þú Ert Sólin 

(Nie martw się, ja też nie mam pojęcia, jak to się czyta.)

To, że zdecyduję się na islandzki ambient w stylu Sigur Rós, było oczywiste od pierwszej chwili. Ale samych Sigurów dawać tu nie chciałem. Oni są od wieczorów, poranków i samotności. The Tumbled Sea też celuje w inny nastrój. Wtem skojarzyłem. Od zasypiania to ja mam Ólafura.

https://youtube.com/watch?v=7RS2sfLkAqI

 (link do Youtube)

A jaka piosenka usypia Ciebie?

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies