Dzień 10/30 – Piosenka, Która Mnie Usypia

 

Zmęczony tańczeniem z chęcią posłucham dzisiejszego punktu na liście wyzwania. Mam znaleźć piosenkę, która przebija najlepszą nawet kołysankę. Wycisza myśli, uspokaja wydarzenia i zaprasza do smacznego snu najwytrwalszych gajowych.

Ólafur Arnalds – Þú Ert Sólin 

(Nie martw się, ja też nie mam pojęcia, jak to się czyta.)

To, że zdecyduję się na islandzki ambient w stylu Sigur Rós, było oczywiste od pierwszej chwili. Ale samych Sigurów dawać tu nie chciałem. Oni są od wieczorów, poranków i samotności. The Tumbled Sea też celuje w inny nastrój. Wtem skojarzyłem. Od zasypiania to ja mam Ólafura.

https://youtube.com/watch?v=7RS2sfLkAqI

 (link do Youtube)

A jaka piosenka usypia Ciebie?

Fotka pochodzi z serwisu soup.io, autor nieznany.

Podjął się Wyzwania Trzydziestu Piosenek Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies