DUBBEL DUTCH (USA), Think, Mustnotsleep, MKO

 

Rzutem na taśmę udało nam się wyłapać Dubbel Dutcha do naszego cyklu. Tak więc nieplanowane wcześniej, nie mniej wyjątkowe wydarzenie czeka nas już 21.10 w 1500m2. W ramach Music of the Future przy współpracy z Thinkiem i MKO Mustnotsleep pokażą kolejny młody talent światowej sceny elektronicznej.

DUBBEL DUTCH (USA), Think, Mustnotsleep, MKO
Warszawa: 1500m2
21.10.2011 start: 21:00, wstęp: 10/15 (po 23)
(z kleksem Traffic Voice – 5/10)
Strona eventu.

DUBBEL DUTCH (Palms Out Sounds / SSSSS / Dutty Artz, USA)

Kariera Dubbel Dutcha (Marca Glassera) rozpoczęła się tuż po jego przenosinach do Austin w Texasie. Wtedy Glasser, urodzony w Nowym Jorku, wpadł na scenę z serią remixów i swoich własnych produkcji będąc w jakimś stopniu podopiecznym legendarnej wytwórni i bloga Palms out sounds. Jego kolejne wydawnictwa w “Throwback” wzbudziły poważne zainteresowanie takich dużych nazwisk na scenie Future Bass jak Bok Bok, L-vis 1990, Brodinski, Jamie XX i wielu innych liderów undergroundowej sceny klubowej. Określający siebie jako “internet-digger” Dubbel, ma w swojej muzycznej kolekcji niespotykane niemalże nigdzie nagrania z całego świata jak i jego własne produkcje, re-edycje znanych utworów. I utwory tworzone w kolaboracjach z wieloma artystami, nigdzie nie wydawane i możliwe do usłyszenia tak naprawdę tylko podczas jego Dj Setów. A podczas tych Marc serwuje mieszankę takich gatunków jak UK House, Grime, South African House, Kuduro, Bubbling czy nawet Rap i RnB. Pod koniec 2010 DD wydał nagrania inspirowane muzyką kuduro i tribal guarachero w oficynach należących do Untolda (Hemlock) i J-Wowa z Buraka som Sistema (Enchufada). Do dziś ma on na koncie remiksy takich marek jak Edu K, Momma’s Boy, Yolanda Be Cool, Matt Shadetek i wielu innych. Aktualnie pracuje m.in. nad remixami dla Nguzunguzu, Rainbow Arabia i R1 Ryders, jak również przygotowuje nową EP-kę dla Free Bass i 12tkę dla Dutty Artz.

THINK (Deca Rhythm / New Moon)

Producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia warszawy. Na scenie muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 3 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną oscylującą na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym przy czym na dobre utożsamił się z głębokim, eksperymentalnym nieraz technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów (jeden z nich zaowocował w “12 signowaną przez New Moon Rec.) a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, DFRNT, Jack Sparrow, Novika czy też Hoax.

MUSTNOTSLEEP (Music Of The Future)

Duet warszawskich dji i producentów. W swoich setach łączą uk funky, dubstep, future garage ogólnie szeroko pojętą elektronikę. Pierwsze kroki djskie stawiali ponad 4 lata temu puszczając, w większości warszawskich klubów, kawałki takich, nieznanych wtedy jeszcze w Polsce, twórców jak Benga, Vex’d czy Burial. Grali i organizowali imprezy z takimi gwiazdami jak Jazzsteppa, Beans z Anti Pop Consortium, Jamie Vex’d, Ekaros, Arts the Beatdoctor czy Kowton, Bok Bok i L-Vis 1990. Pomysłodawcy cyklu Music Of The Future.

MKO (BTS / dype:time:interior)

Młoda postać ukrywająca się za głośnikami danceflooru, gdzie spędził kilka lat na poszukiwaniu i wyrobieniu własnego stylu. Dziś niepostrzeżenie w okowach dźwięku analogowego. Miłośnik płyt winylowych. Reprezentant DTI (dype:time:interior) oraz członek kolektywu BTS (Behind The Stage). Ogromna dawka pasji w połączeniu z wyszukaną selekcją oraz nieskończona ilość pozytywnej energii gwarantują integrację podłogi z sufitem. Serwowana przez niego mieszanka to połączenie deep- tech house’u często okraszona disco motywami. vinyLOVE!!

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten łapka w górę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies