DUBBEL DUTCH (USA), Think, Mustnotsleep, MKO

 

Rzutem na taśmę udało nam się wyłapać Dubbel Dutcha do naszego cyklu. Tak więc nieplanowane wcześniej, nie mniej wyjątkowe wydarzenie czeka nas już 21.10 w 1500m2. W ramach Music of the Future przy współpracy z Thinkiem i MKO Mustnotsleep pokażą kolejny młody talent światowej sceny elektronicznej.

DUBBEL DUTCH (USA), Think, Mustnotsleep, MKO
Warszawa: 1500m2
21.10.2011 start: 21:00, wstęp: 10/15 (po 23)
(z kleksem Traffic Voice – 5/10)
Strona eventu.

DUBBEL DUTCH (Palms Out Sounds / SSSSS / Dutty Artz, USA)

Kariera Dubbel Dutcha (Marca Glassera) rozpoczęła się tuż po jego przenosinach do Austin w Texasie. Wtedy Glasser, urodzony w Nowym Jorku, wpadł na scenę z serią remixów i swoich własnych produkcji będąc w jakimś stopniu podopiecznym legendarnej wytwórni i bloga Palms out sounds. Jego kolejne wydawnictwa w “Throwback” wzbudziły poważne zainteresowanie takich dużych nazwisk na scenie Future Bass jak Bok Bok, L-vis 1990, Brodinski, Jamie XX i wielu innych liderów undergroundowej sceny klubowej. Określający siebie jako “internet-digger” Dubbel, ma w swojej muzycznej kolekcji niespotykane niemalże nigdzie nagrania z całego świata jak i jego własne produkcje, re-edycje znanych utworów. I utwory tworzone w kolaboracjach z wieloma artystami, nigdzie nie wydawane i możliwe do usłyszenia tak naprawdę tylko podczas jego Dj Setów. A podczas tych Marc serwuje mieszankę takich gatunków jak UK House, Grime, South African House, Kuduro, Bubbling czy nawet Rap i RnB. Pod koniec 2010 DD wydał nagrania inspirowane muzyką kuduro i tribal guarachero w oficynach należących do Untolda (Hemlock) i J-Wowa z Buraka som Sistema (Enchufada). Do dziś ma on na koncie remiksy takich marek jak Edu K, Momma’s Boy, Yolanda Be Cool, Matt Shadetek i wielu innych. Aktualnie pracuje m.in. nad remixami dla Nguzunguzu, Rainbow Arabia i R1 Ryders, jak również przygotowuje nową EP-kę dla Free Bass i 12tkę dla Dutty Artz.

THINK (Deca Rhythm / New Moon)

Producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia warszawy. Na scenie muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 3 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną oscylującą na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym przy czym na dobre utożsamił się z głębokim, eksperymentalnym nieraz technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów (jeden z nich zaowocował w “12 signowaną przez New Moon Rec.) a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, DFRNT, Jack Sparrow, Novika czy też Hoax.

MUSTNOTSLEEP (Music Of The Future)

Duet warszawskich dji i producentów. W swoich setach łączą uk funky, dubstep, future garage ogólnie szeroko pojętą elektronikę. Pierwsze kroki djskie stawiali ponad 4 lata temu puszczając, w większości warszawskich klubów, kawałki takich, nieznanych wtedy jeszcze w Polsce, twórców jak Benga, Vex’d czy Burial. Grali i organizowali imprezy z takimi gwiazdami jak Jazzsteppa, Beans z Anti Pop Consortium, Jamie Vex’d, Ekaros, Arts the Beatdoctor czy Kowton, Bok Bok i L-Vis 1990. Pomysłodawcy cyklu Music Of The Future.

MKO (BTS / dype:time:interior)

Młoda postać ukrywająca się za głośnikami danceflooru, gdzie spędził kilka lat na poszukiwaniu i wyrobieniu własnego stylu. Dziś niepostrzeżenie w okowach dźwięku analogowego. Miłośnik płyt winylowych. Reprezentant DTI (dype:time:interior) oraz członek kolektywu BTS (Behind The Stage). Ogromna dawka pasji w połączeniu z wyszukaną selekcją oraz nieskończona ilość pozytywnej energii gwarantują integrację podłogi z sufitem. Serwowana przez niego mieszanka to połączenie deep- tech house’u często okraszona disco motywami. vinyLOVE!!

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten łapka w górę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies