Doprawdy, Gdyby Nie Zombie, Nie Miałbym Czego Słuchać

Gry
 

Rzadko jakikolwiek utwór działa na mnie na tyle mocno, bym nie potrafił go wyłączyć przez kilkadziesiąt odsłuchań pod rząd (ostatnio taki cug zagwarantował mi Uyama Hiroto). Tym bardziej możesz sobie wyobrazić moją konsternację w momencie skojarzenia, że przecież ta nowa, śliczna i uspokajająca melodia pochodzi z pełnego krwi i trupów trailera gry o zombie. 

Magia Kontrastu

Jest to jednakże trailer dosyć nietypowy. W przeciwieństwie do kanonu gatunku nie pokazuje abstrakcyjnej rzezi w wykonaniu całej hordy umarlaków. Nie. Pokazuje zmagania jednej, małej grupki ludzi z niewiele większą grupką upartych adwersarzy. Zamiast agresywnej muzyki mamy w tle spokojny, zapętlający się utwór instrumentalny. Zamiast festynu krwi i kończyn – smutną (w zasadzie powiedziałbym chyba nawet: wzruszającą) historię.

Nie jestem jakimś wielkim fanem żywych trupów. Nie, nie czekam na Dead Island. Ale jeśli do tej pory gra wydawała mi się nawet ciekawym projektem (głównie przez fakt powstawania u nas, we wrocławskim Techlandzie), to po obejrzeniu tego zwiastuna, w pewnym sensie, nie mogę się jej doczekać.

Szansa Na Sukces

Trailer został wrzucony do sieci lekko ponad tydzień temu. Na samym kanale IGNu obejrzało go od tej pory ponad trzy miliony widzów. To jest niezły wynik, nawet jak na standardy największych studiów. A będący osią dzisiejszej notki utwór zremiksowano już na wszystkie możliwe sposoby, cały czas robi furorę na forach i blogach, cieszą się nim growi recenzenci. Ciekawe co to będzie :)

A w międzyczasie, utworem tym cieszę się też ja. I zaraz zaczniesz cieszyć się nim Ty.

Bo jest śliczny.

Autorem zdjęcia z nagłówka jest Sus Nybergh.

Pozdrawia Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies