Darmowy Album Coldplay!

 

 Ależ mam dla Ciebie newsa z ostatniej chwili! (Albo starszego, ale ja zorientowałem się dopiero teraz i od razu donoszę, o). Główni bohaterowie relacji z pierwszego dnia tegorocznego Open’era przygotowali dla swoich fanów prezent. Udostępnili do darmowego pobierania całą płytkę, na którą składa się aż dziewięć koncertowych nagrań!

Lubię, gdy zespół nie jest łasy na każdego jednego funta i zamiast rynkowego skąpstwa wybiera zabawę z fanami. W moim prywatnym rankingu fajności Coldplay właśnie podskoczył do pierwszej piątki zasłyszanych lub zaobserwowanych historii z branży. Bez żadnych kruczków, tak zwyczajnie, dali swoim fanom ekskluzywny prezent.

Pełny, tłuściutki album! Dla mnie i dla Ciebie!

LeftRightLeftRightLeft

Jeśli chcesz się dostać do tych piosenek, postępuj według poniższej instrukcji:

Wchodzisz na specjalną podstronę oficjalnej witryny zespołu. W odpowiednim polu podajesz swój adres e-mail i potwierdzasz. Pobierasz plik .zip!

A tutaj trzymaj listę piosenek, których wykonania live (po profesjonalnym masteringu i wysokiej jakości) znajdziesz w ściągniętym albumie:

  1. Glass Of Water
  2. 42
  3. Clocks
  4. Strawberry Swing
  5. The Hardest Part / Postcards From Far Away
  6. Viva La Vida
  7. Death Will Never Conquer
  8. Fix You
  9. Death And All His Friends

Jara się Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies