Darmowy Album Coldplay!

 

 Ależ mam dla Ciebie newsa z ostatniej chwili! (Albo starszego, ale ja zorientowałem się dopiero teraz i od razu donoszę, o). Główni bohaterowie relacji z pierwszego dnia tegorocznego Open’era przygotowali dla swoich fanów prezent. Udostępnili do darmowego pobierania całą płytkę, na którą składa się aż dziewięć koncertowych nagrań!

Lubię, gdy zespół nie jest łasy na każdego jednego funta i zamiast rynkowego skąpstwa wybiera zabawę z fanami. W moim prywatnym rankingu fajności Coldplay właśnie podskoczył do pierwszej piątki zasłyszanych lub zaobserwowanych historii z branży. Bez żadnych kruczków, tak zwyczajnie, dali swoim fanom ekskluzywny prezent.

Pełny, tłuściutki album! Dla mnie i dla Ciebie!

LeftRightLeftRightLeft

Jeśli chcesz się dostać do tych piosenek, postępuj według poniższej instrukcji:

Wchodzisz na specjalną podstronę oficjalnej witryny zespołu. W odpowiednim polu podajesz swój adres e-mail i potwierdzasz. Pobierasz plik .zip!

A tutaj trzymaj listę piosenek, których wykonania live (po profesjonalnym masteringu i wysokiej jakości) znajdziesz w ściągniętym albumie:

  1. Glass Of Water
  2. 42
  3. Clocks
  4. Strawberry Swing
  5. The Hardest Part / Postcards From Far Away
  6. Viva La Vida
  7. Death Will Never Conquer
  8. Fix You
  9. Death And All His Friends

Jara się Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies