Chcesz Płytkę Coldplay?

 

Tak sobie pomyślałem, że Mylo Xyloto to jednak całkiem dobry album. Rozwija dotychczasowy dorobek zespołu, przyjemnie otwiera ich styl na nowe trendy a do tego prezentuję wartość sam w sobie. I wiesz co? Mam jedną sztukę dla Ciebie.

Paradise

Przyznaję, moje pierwsze wrażenie względem nowej płyty chłopaków z Anglii było tragiczne. Zamiast melodyjnego pianina – syntezator. Zamiast ciszy – pseudo dubstep. Zdziwiłem się i nie do końca miałem ochotę dawać tym nagraniom kolejną szansę. Ale wiesz jak jest, zmieniłem zdanie dosłownie dzień później.

Bardzo zresztą słusznie, gdyż koncert Coldplay na tegorocznym Open’erze z miejsca trafił na listę najlepszych przeżyć mojego życia (a nie byłby pełen bez premierowo wykonanych singli z przygotowywanego dopiero krążka).

Z początku cieszyłem się jedynie Every Teardrop Is A Waterfall, ale z czasem pojawił się też Paradise.

I sytuacja się powtórzyła. Pierwsze parę odsłuchań nie mogłem zrozumieć, dlaczego w piosence Chłodnego Grania znalazł się równie niski bas lub wybitnie nie-balladowa perkusja. A potem przez kolejne parę odsłuchań przestałem na to zwracać uwagę. A potem się zakochałem.

Tak chyba wygląda sprawa z całym albumem, coś mi się wydaje. Że z początku podchodzisz do kolejnych tracków niczym pies do jeża. A potem się zakochujesz. Uznałem jednakże, że będzie lepiej, jeśli przekonasz się na własną rękę. Dlatego nie zwlekaj, tylko:

Weź udział w konkursie!

Buziaki przesyła Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies