Bruno Mars & Pieniążki

 

Spokojnym krokiem zbliża się do nas wiosna. Poranki powoli zaczynają odzyskiwać zdrowsze, różowe kolory; popołudnia witają nas ciepłym wiatrem pędzącym spomiędzy budynków i drzew niczym niewidzialny ninja świeżości. Takie klimaty sprzyjają marzeniu na jawie, nastawianiu się na to, co nowe i odzyskiwaniu wiary w trudne plany. Takie klimaty czerpać można także tonami z bardzo przyjemnego teledysku, który (jak zwykle ze zniewalającą z mojej strony punktualnością) obejrzałem pierwszy raz dosłownie parę dni temu. I jak mi wtedy poleciał, tak już sobie leci.

I Wanna Be A Billionaire

Teoretycznie jest to piosenka Traviego. W praktyce refreny śpiewane czystym głosem Bruna kradną cały efekt i to właśnie one są potem Twoją inspiracją do gwizdania przez pół dnia. Ale i tak kupujesz całość, z miejsca. Od plażowo-gitarowo-samotnego początku (będącego przy okazji moim i osoby, której zawdzięczam klip (dziękuję!) ulubionym momentem) aż po sympatyczne konkluzje wszystkich przedstawionych w fabule wątków towarzyszy Ci ciepło i bardzo luźna nadzieja. Do czekania na kolejne stopnie powyżej zera – rzecz idealna ;)

Marząc o pieniążkach pozdrawia Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies