Bruno Mars & Pieniążki

 

Spokojnym krokiem zbliża się do nas wiosna. Poranki powoli zaczynają odzyskiwać zdrowsze, różowe kolory; popołudnia witają nas ciepłym wiatrem pędzącym spomiędzy budynków i drzew niczym niewidzialny ninja świeżości. Takie klimaty sprzyjają marzeniu na jawie, nastawianiu się na to, co nowe i odzyskiwaniu wiary w trudne plany. Takie klimaty czerpać można także tonami z bardzo przyjemnego teledysku, który (jak zwykle ze zniewalającą z mojej strony punktualnością) obejrzałem pierwszy raz dosłownie parę dni temu. I jak mi wtedy poleciał, tak już sobie leci.

I Wanna Be A Billionaire

Teoretycznie jest to piosenka Traviego. W praktyce refreny śpiewane czystym głosem Bruna kradną cały efekt i to właśnie one są potem Twoją inspiracją do gwizdania przez pół dnia. Ale i tak kupujesz całość, z miejsca. Od plażowo-gitarowo-samotnego początku (będącego przy okazji moim i osoby, której zawdzięczam klip (dziękuję!) ulubionym momentem) aż po sympatyczne konkluzje wszystkich przedstawionych w fabule wątków towarzyszy Ci ciepło i bardzo luźna nadzieja. Do czekania na kolejne stopnie powyżej zera – rzecz idealna ;)

Marząc o pieniążkach pozdrawia Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies